Snowman T6 Ultra nasıldır?

Zamanında kullandım benim kasa pek büyük olmadığı için arkaya egzoz fan takamamıştım arkadaşıma hediye ettim o kullanıyor şu an. Ben kendime gidip M.200 modelini aldım ama 5 ay geçmeden CPU fandaki LED'ler kafasına göre yanıp yanıp sönüyor yeni CPU fan bakıyorum :D

Snowman alacağım sanırım eğer beklediğim gibi olmaz ise SE 244 XT sipariş veririm ikisi de fena değil tek sıkıntım SE 224XT için şu anlık kaliteli bir 2.fan alacak bütçem olmaması.

Merhaba, şu anda Ryzen 5 3600 işlemcimde Xigmatek Apache Plus kullanıyorum ve Star Wars gibi ağır oyunlarda 85 derecelere dayanıyor. Ben de https://www.hepsiburada.com/snowman...MIo72O1rT47wIVSwGLCh0QQgA2EAAYASAAEgIVTvD_BwE bu soğutmayı gördüm. Sizce ne kadar fark eder? İşimi görür mü? En azından 70-75 dereceye düşer mi?
Ses sıkıntısı var egsoz fan kontrol edilmediği için yükte çalışıyor. Termal macun çıkmadı

Şöyle bir yorum var ben de ne yaptıysam çözemedim ses sorununu. Ama DC moda alınca ikisi de kontrol ediliyor diye bir şey okumuştum bulursam atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı