Snowman T6 Ultra montaj aparatları kırıldı

Hokkabaz Gibiyim

Hectopat
Snowman T6 Ultra adlı kule tipi soğutucu var. Bunların şeffaf olan parçası kırıldı. Herhangi bir sıkıntı olur mu veya bunların aynısını nereden temin edebilirim? İlk önce o şeffaf olan parçası takıyoruz sabitlenmesi için siyah vidayı üstüne bastırıyoruz. 4 tane olan tutucudan 2 tanesi kırık 2 tanesi sağlam.

Dosya Ekleri

• IMG_20220226_202954.jpg
    IMG_20220226_202954.jpg
    151,8 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
Olur, yerine oturmayacaktır. T4'te de benzer yapıda ayak var. Malzemesi çok dandik, güvenmemek gerekiyor. Nereden bulabileceğin konusu muamma. Satıcılara sorabilirsin de yedek olarak olduğunu sanmıyorum.

Şansını deneyebilirsin ama sanmıyorum. Her marka kendisine özel üretiyor montaj kitlerini. İnternetten satıcılara ulaşmayı deneyebilirsin.

Ayrıca satılıyor mu diye baktım ancak bulamadım hiç.
Çözümü var mı, bir parça falan sıkıştırsak sağlam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siyah olan kırılmış olsa belki tutar alternatif bir şeyle derdim ancak bu şekilde sanmıyorum. İstersen dene ama sıcaklıklar yüksek olacaktır. Hatta sistemin Intel sanırım, bloğu oturtamayacaksın bile, oturtsan da çok zorlanacaksın.

Siyah olan kırılmış olsa belki tutar alternatif bir şeyle derdim ancak bu şekilde sanmıyorum. İstersen dene ama sıcaklıklar yüksek olacaktır. Hatta sistemin Intel sanırım, bloğu oturtamayacaksın bile, oturtsan da çok zorlanacaksın.
Anladım hocam çok sağolun.
Xeon X5460 için takıcakdım bu işlemcide ısınan bir işlemci ama olmadı.

Geri
Yukarı