Snowman X4 vs Gametech Freezer HD2.4

BehzatCC

Decapat
Bu 2 model arasından hangisi alınabilir?

X4

Gametech Freezer

Ayrıca Gametech olan linkin fotoğraflarında bir tuhaflık var sanırım birinde tek blok var ve önünde arkasında fan mevcut diğer görselinde 2 blok var hangisi doğru?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam olmaz dediysek bir bildiğimiz var bir şey alacaksa bir kez alsın.
Hangi konuda bildiğin varmış? Ürünü kullandın mı? Burada satın almış birisiyim, kaldı ki HD2.4'ün de üreticisi Snowman. Her halükarda aynı mantık olacak, hadi onu geçtim T6 Ultra yerine bunu alması her türlü daha iyi olacak.
T6 Ultra'dan daha avantajlı ve iyi, bizzat T6 kullanan kişiler ile kıyaslama yaptım. Bilip bilmeden atıp tutmayın artık.

Hangi konuda bildiğin varmış? Ürünü kullandın mı? Burada satın almış birisiyim, kaldı ki HD2.4'ün de üreticisi Snowman. Her halükarda aynı mantık olacak, hadi onu geçtim T6 Ultra yerine bunu alması her türlü daha iyi olacak.
T6 Ultra'dan daha avantajlı ve iyi, bizzat T6 kullanan kişiler ile kıyaslama yaptım. Bilip bilmeden atıp tutmayın artık.
Madem iyi almayanlar ve bunu belki de ilk defa görenler, önermeyenler ne?
İyi olsaydı herkes kullanırdı, kimsenin dilinden düşmezdi asıl siz bilip bilmeden atıp tutmayın.

@SON İ3 BÜKÜCÜ Yeni bir ürünü herkes neden alsın? O kadar kullanıcı yorumu da var zaten, Gametech ön yargısı da buna etken tabii ki. T6 Ultra'yı YouTuber'lar övmese bu durumda olmazdı emin ol, atıp tutacak kadar bilgi eksikliğim yok :) Burada kullandığımı söylüyorum hala bana bilip bilmediğimi söylemen?

Komiksin, uğraşmaya da değmezsin. Konu sahibi bilgilenmek isterse yardımcı olacağım. Bu arada imzandan neyin ne olduğu anlaşılıyor ya neyse... Yaşına göre bu tarz şeyler normal tabii.

HD2.4 gayet iyi bir soğutucu. Bu soğutucuya kötü diyen kişinin konularda "Marka değil model" diye bağırması da daha ironik...
Gametech diye çöp damgasını vurmuşlar direkt...

T6 overrated.

HD2.4 alabilirsin, 3.0 olan modeli satın aldım ve çok memnunum. Hatta biraz beklersen konu açacağım, aklında daha iyi fikir oluşur.
3.0 olanı bende düşündüm fakat ramlara vs değer sığmaz vs diye bu modeli düşündüm2 tane kasa var elimde 2.0 ve 2.4 olanları alcam sanırım sen konuyu ne zaman acarsın

Geri
Yukarı