Snowman X6 CPU fanın yanına RAM sığmıyor

Efe Karakaya

Hectopat
Yer
Elazığ/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bende Snowman X6 var birkaç ay oldu 1 adet RAM'i takamıyorum soğutucuyu yukarı bastırıyorum fakat yine sığmıyor bir çözümü yok mudur? (kücük RAM alın veya soğutucu degişin demeyiniz bana lütfen)

Çözümleri zaten sen yazmışsın. Fanı yukarı kaldırdığın halde yine de RAM sığmıyorsa ya soğutucu ya da RAM'i değiştirceksin. Arkadaşın dediği gibi bloğa temas ediyorsa bloktaki yaprakları kesmek de bir seçenek.

Oda aklıma geldi şimdi sorun benim kasamda sıvı soğutucu vardı para ihtiyacımdan onu çıkardım bunu aldım fakat hala satamadim sıvı soğutucuyu. Kasam Sharkoon REV200 ve bu kasa ters olduğu için hava soğutucu da diklemesine takılıyormuş ben yatay hesapladım alırken sonra bu sorun oluştu bende çözüm arıyorum veya önerdiğiniz CPU fan var mı abartılı pahalı olmayavak şekilde 500TL'ye kadar filan?

İşlemcin nedir?

İşlemcin nedir?
Ryzen 3 3100 fakat daha bu canımı sıktı daha sıvı soğutmayi geri taktım fakat bir sorun var eski performansı vermiyor Bios da CHA1 ve CHA2 çalışmıyor gorunuyor fakat takılı herşey kablolamayı bilmiyorum YouTube da gordugum kadar yaptim ısı daha yüksek eskiye göre acaba ne hata yaptim bilmiyorum.

Geri
Yukarı