SNR Margin Değerinin Düşmesi

AlperTRK

Hectopat
Yer
Adana, Çukurova
Daha fazla  
Ben bir TurkNet abonesiyim. Son 1 aya kadar snr değerim 30'un altına düşmezken dün 27.5 civarı, şu anda ise 26.8. Yani bu değer sürekli düşüyor. Geçtiğimiz ay kopma nedeniyle arıza kaydı oluşturmuştum. Arıza düzeltildi diye mesaj geldikten sonra hat değerlerine baktığımda snr değerinin eskiye göre daha düşük olduğunu gördüm. Ancak 1 aydır hiçbir kopma problemi yaşamıyorum. Gerçekten çok ilginç. Yaşayanınız varsa nedenini yazarsa sevinirim.

Düşüyor genelde ama bugün garip bir şekilde arayüzden baktığım kadarıyla büyük bir gelişme var, sanırım altyapı yenilendi.

Erişilebilir hız download tarafında 68 iken 76, upload ise 35 iken 58 oldu, SNR değeri ise 26.8'den 29.7'ye çıktı. Yarın yeni bir gelişme olursa yine buraya bildiririm.

Düşüyor genelde ama bugün garip bir şekilde arayüzden baktığım kadarıyla büyük bir gelişme var, sanırım altyapı yenilendi.

Erişilebilir hız download tarafında 68 iken 76, upload ise 35 iken 58 oldu, SNR değeri ise 26.8'den 29.7'ye çıktı. Yarın yeni bir gelişme olursa yine buraya bildiririm.
O değerler bende de oynuyor sabah 30 iken geceye doğru 26 oluyor. Ama dert etmeyin değerleriniz iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı