Sobayla ısınmaya çalışılan okulda TOGG tanıtımı yapılması

LOSTNT

Decapat
Ekşi'de gördüm. Haber desem haber değil, hangi kategoride açacağımı şaşırdım. Bildigin dalga gecmisler. Nedense 1 öğün ücretsiz yemek işlerine yaramiyorken, Sınıfı geçmeyi zorlastirdikca zorlastiriyorlar. Ayrica bunu gördünüz mü? Depremden kısa bir süre sonra "TOGG Hatay'da" demişler. Molozları TOGG'la çıkaracaklardı sanırım.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
İntahar edecem vallahi milletle dalga geçiyorlar bezdim artık.Verdikleri kararlar her geçen gün daha kötü, her şey daha ne kadar kötüye gidebilir derken daha kötüsü oluyor.İyi bari yerli ve "melli" TOGG'un ısıtmasını açsınlar öğrenciler ısınsın biraz.Çok önemli ya araba.Çok sevinmişlerdir şimdi çocuklar buna.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE ne düşünüyorsunuz?

Artık bu tarz konular hakkında yorumda bulunmak istemiyorum. Yüzde 52 oy aldıklarına göre demek ki millet hâlinden memnun, bana da bir şey demek düşmüyor.

Reisim ne güzel araba yapmış. İnşallah yakında yurt dışına satış yapacağız amin.

Sözün bittiği yer ne denir ki? TOGG diye övdükleri araba zaten made in İtalya yazık ne hale geldik milleti oy için kandıracağım ayağına insanları ne hale düşürdün reis denen sahış umarım bir an önce ülkenin başından gidersin vicdanın nasıl rahat nasıl uyuyabiliyorsun? Bu çocuklara bu gençlere bir gelecek borçlusun

Yeni konular

Geri
Yukarı