Çözüldü Social Club hesabı sorunsalı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Diğer

Kromik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, PS4 üzerinden GTA 5 oynuyorum. Telefondan çektiğim fotoğraflara erişmek için Social Club hesabımı Psn hesabım ile eşledim. Eşleme başarılı oldu fotoğrafları da Social Club hesabına yüklüyor sıkıntı yok ama 2003 doğumluyum ve doğum tarihimi de öyle girdim. Yaşımı 18'den küçük yapmam sorun çıkarır mı?
Doğum tarihimi değiştirebilir miyim? Değiştiremezsem ne yapmalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GTA 5 +18 bir oyun yapabiliyorsan değiştirmelisin bence bir sorun açar mı fikrim yok. Ama önlem olsun diye değiştirebilirsin. Eğer bir sorun olursa da desteğe gidersin yanlış yapmışım 2001 seçicektim dersin.
GTA 5 +18 bir oyun yapabiliyorsan değiştirmelisin bence bir sorun açar mı fikrim yok. Ama önlem olsun diye değiştirebilirsin. Eğer bir sorun olursa da desteğe gidersin yanlış yapmışım 2001 seçicektim dersin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı