Social Club hesabı ve Steam hesabını ayırmak

Mike_Wazowski

Kilopat
Yer
Philadelphia
Arkadaşlar yazıyı fazla uzatmadan konuya gireceğim ben bundan 2 sene önce GTA Online'da perma ban yedim. Şimdi tekrar oynamak istiyorum ama Steam'den oynamak istiyorum. Social cCub ve Steam hesaplarını nasıl ayırabilirim? Bird e şöyle bir çözüm düşündüm ben ilk önce bendeki olan GTA 5'i Steam kütüphanesinden sileceğim sonra aynı Steam hesabına bir GTA 5 hesabı daha alacağım. Sonuçta key değişmiş olacak ama online'a sıfırdan başlayabilir miyim böyle yaparsam? Önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki başka bir hesaba aile paylaşımı yapsam orada da ban olurmu ?
Aile paylaşımı yapmanız o oyunun diğer Steam hesabında olmasını sağlar ve oyuna girerken zaten Rockstar Games hesabınızı isteyecektir. Ancak aynı steam hesabından başka bir Rockstar Games hesabıyla girerseniz sıfırdan bir hesap açabilirsiniz diye biliyorum. Veya ilk dediğim gibi başka bir hesaba alarak tamamen garantiye alabilirsiniz.

Aile paylaşımı yapmanız o oyunun diğer Steam hesabında olmasını sağlar ve oyuna girerken zaten Rockstar Games hesabınızı isteyecektir. Ancak aynı steam hesabından başka bir Rockstar Games hesabıyla girerseniz sıfırdan bir hesap açabilirsiniz diye biliyorum. Veya ilk dediğim gibi başka bir hesaba alarak tamamen garantiye alabilirsiniz.
Hocam Steam ile social club hesapları bağlı oyuna girdiğimde social club hesabıma otomatik giriş yapıyor ve bu hesaptan çıkış yapamıyorum bu social club hesabını silme v.b veya Steam ile olan bağlantısını keseme gibi bir yöntem varmıdır ?

Aynısını bende yaşadım. Aylarca çözüm yolu aradım ama hiç bir yolunu bulamadım. Yeni bir steam hesabı açıp oyunu tekrar satın aldım. Başka bir yolu yok gibi çünkü bir social club hesabını bir steam hesabına bağlarsan ayırma şansın yok. Kolay gelsin.

Aynısını bende yaşadım. Aylarca çözüm yolu aradım ama hiç bir yolunu bulamadım. Yeni bir steam hesabı açıp oyunu tekrar satın aldım. Başka bir yolu yok gibi çünkü bir social club hesabını bir steam hesabına bağlarsan ayırma şansın yok. Kolay gelsin.
Yo ben steam bağlantısını kaldırdım konuştum destek ekibile kaldırdılar

Yo ben Steam bağlantısını kaldırdım konuştum destek ekibile kaldırdılar
Yo ben Steam bağlantısını kaldırdım konuştum destek ekibile kaldırdılar

Ben hesabımda daha önce GTA IV oynamıştım. Aynı hesapla Epic Games'te GTA V oynamıştım daha önce de. O Social Club hesabını ticket atıp sildirdim. GTA V alırsam Steam'ime yeni bir social hesabı ile oynayabilir miyim?

Geri
Yukarı