Social Club hesabını unutmak

Aynı sorunu Rdr2 de yaşıyorum. 2 aydır sürekli olarak fatura, id64 cart curt birdolu saçmalık yazıp gönderiyorum. 3 günde bir gönderiyorum. Ben gönderdikçe onlar aynı şeyleri tekrar istiyorlar. 380 liramın boşa gitmesine mi yanayım, yoksa benimle dalga geçmelerine mi yanayım bilemedim. Koskoca Rockstar insanları ne hale düşürüyor. Steamdan parasını verip almışım. Aynı hesapta bağlı olan Gta 4 hesabını otomatik bağlayıp oyuna girmemi sağlamak zorundasın. Yoksa para vermem gider korsan oynarım ne diye para veriyorum bu kadar uğrşacaksam?

Aynı sorunu RDR2 de yaşıyorum. 2 aydır sürekli olarak fatura, ID64 cart curt birdolu saçmalık yazıp gönderiyorum. 3 günde bir gönderiyorum. Ben gönderdikçe onlar aynı şeyleri tekrar istiyorlar. 380 liramın boşa gitmesine mi yanayım, yoksa benimle dalga geçmelerine mi yanayım bilemedim. Koskoca Rockstar insanları ne hale düşürüyor. Steam'den parasını verip almışım. Aynı hesapta bağlı olan GTA 4 hesabını otomatik bağlayıp oyuna girmemi sağlamak zorundasın. Yoksa para vermem gider korsan oynarım ne diye para veriyorum bu kadar uğrşacaksam?

Bende de aynı oldu hocam sabredin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı