Social Club hesabını unutmak

Hocam düzeldi girdim oyuna.
Hocam steame gir yukarıdan profilimi görüntüleye tıkla oradan profilimi düzenleye tıkla.

Orada özelleştirilmiş bağlantı var oradaki rakamlar. oranın altında duruyor o işte id 64 oranın ekran görüntüsünüde istiyor.

Bu mu hocam?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-24-22-56-59-048_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-24-22-56-59-048_com.android.chrome.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 22
Hocam bende de sürekli makbuz vs sordu.

Tüm her şeyi yazptiktan sonra Ingilizce olarak şunu her mesajlarina cevap olaran yazdım.

Size çok kızgınım her şeyi yaptım sürekli aynı şeyi yapıyorsunuz.
Benimle dalga mı geçiyorsun zaten yaptım derhal sorunumu çözün ve aynı zamanda steama de mesaj atacağım rockstar satın alınan oyuna girmemi engelliyor diye.

İd 64 ü attığına emin misin ?

Hocam bende de sürekli makbuz vs sordu.

Tüm her şeyi yazptiktan sonra Ingilizce olarak şunu her mesajlarina cevap olaran yazdım.

Size çok kızgınım her şeyi yaptım sürekli aynı şeyi yapıyorsunuz.
Benimle dalga mı geçiyorsun zaten yaptım derhal sorunumu çözün ve aynı zamanda steama de mesaj atacağım rockstar satın alınan oyuna girmemi engelliyor diye.

İd 64 ü attığına emin misin ?
İd64 bu değilmi?

Dosya Ekleri

• IMG_20230927_190418.jpg
    IMG_20230927_190418.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 12
Orada özelleştirilmiş bağlantı var. senin muhtemel orası boş.
Benimde boştu orada küçük yazıyla bir link var göreceksin.
Olinkin sonunda sayılar var işte sayılar senin id64ün.

Hem o sayfanın ss alıp o linki yuvarlak içine al hemde o linkin sonundaki sayıyı kopyala ve id64 bu diye gönder.

aynı zamanda linki de gönder.

Dosya Ekleri

• steam-profile-id-or-steamcommunity-id.jpg
    steam-profile-id-or-steamcommunity-id.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 12
Steam ID64 gönderdim, GTA 5 CD kodunu gönderdim ve satın alma makbuzunu. Yazdımki bir daha aynı bilgileri isterseniz sizi Steam'e şikayet edip oyunu silmek zorunda kalacağım dedim İngilizce.

Eğer yine bir şey isterlerse. Zaten gönderdim bıktım usandım dalgamı geçiyorsunuz de tekrar gönder.

Benim çözüldü. verdiğim e postayı atamışlar girdim oynadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı