SocialClub'a Ulaşılmıyor

Sterben

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Merhaba. Umarım konu doğru yerdedir. Sorunu Steam'den GTA 5'i açmaya çalışırken fark ettim. Temiz Windows kurulumu yaptığımdan dolayı oyunu çalıştırdığımda Steam gerekli programları yükledi tabi. Ardından SocialClub penceresi açıldı ve biraz beklettikten sonra "Offline Mod Not Available" diye bir hata verdi. Ardından hem Chrome, hem Edge üzerinden "socialclub.rocktsargames.com" adresine gitmeye çalıştığımda sayfa bir türlü açılmadı. Chrome'da bağlantının zaman aşımına uğradığı yazıyor, Edge'te de "Bu sayfaya ulaşılamıyor" yazıyor. Sorunun tam olarak ne olduğunu anlamadım, başka sitelere veya oyun servislerine girerken bir sorun yaşamıyorum. İnternet bağlantımda da bir sıkıntı yok, hatta Google DNS ile denememe rağmen sayfa açılmadı. Yardım edebilirseniz sevinirim.
İşletim sistemi olarak Sosyal'den indirdiğim Windows 10 1903 sürümünü kullanıyorum. Ayrıca internete WiFi ile bağlıyım ve bağlantıda veya hızında bir problem yok (Masaüstü bilgisayarda Broadcom BCM4360 WiFi kartı takılı).
Sorun, modem ayarlarını fabrika ayarlarına döndürünce çözüldü. Ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmadığım halde modemin böyle bir sorun çıkarması ilginç, ama bu şekilde sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı