Sönmez Reis'e Ne Oldu?

620156

Centipat
Sönmez reis hala yaşıyor. Charmquell ile dublaj videosu gelecekti ama ne yazık ki Fırat videoyu kaldırdı. Kaldırma sebebi ise, Dayı'nın (gerçek adıyla Yücel Sönmez'in) Fırat'tan yüklü miktarda para istemesidir. Ve ardından videoyu kaldırmasını isteyip dava tehdidi ile telefonda güzel bir şekilde sövmüştür. Fırat'ta bunun ses kaydı var tabi ki. Gece saatlerinde paylaştığı mesajı görüyorsunuz.
1696367284873.png

Burada yapılan konuşmaları az çok görebilirsiniz. Bunu gece yarısı yazıyorum ama videoyu attığında tüm hikayeyi Charmquell'in ağzından duyacaksınız. Bazı ekran fotoğraflarını kural ihlali olduğu için atamıyorum.
- Sansür.
Youtube'da Sönmez Reis hakkında ilk Araştırma videosu yapan (yapacağını önceden belirten) benim. Benden sonra da "meh" adlı bir kanal geliyor ve onun videosu benim videom kadar izlenmedi.
Ben kendi videomun son saniyelerinde Charmquell ile sesli konuştuğumu, Eğer Sönmez Reis'in geri gelmesini istiyorsanız bunu sadece o başarabilir demiştim. Hatta gelirse aramada konuk olmak isterim diye de belirtmiştim. Şu an bana "Charm sende çaldı" diye yorumlar geliyor ama bu konu hakkında konuşmuştuk, hatta ben bulduklarımı kendisi ile paylaşmıştım. Quell tamamen özgün bir içerik yapmıştır ve Sönmez reis videosu beklendiği gibi olmamıştır maalesef.
1696368132757.png

Kısacası Fırat "Söner Reis" reis videosunu paylaşmadan önce tüm olanları anlatayım dedim. Muhtemelen videosunda isim belirtmeden Sönmez Reis'in tehdidini, para istemesini ve attığı yalanları anlatacaktır. Siz izlemeden ben anlatayım dedim. İyi Seyirler, İyi Geceler. (Ben Nestan)

Son düzenleme:
"Anneni alırım karşıma, okey oynarım." gibi ufak sansürlerle belirtmem gereken ve devamında gelen sözleriyle bana bol bol kahkaha attıran adamdır kendisi, ha adam mıdır onu bilemiyorum.

Geri
Yukarı