Sönmez reis hakkında neler düşünüyorsunuz?

Taa o ilk klasikleri patladığında (eruhlu, fako, marmarisli filan.) onlara gülerdim, sonraki kayıtlarını filan bilmem pek.

100 metre yakınımda bulunmasını istemeyeceğim bir tiptir ayrıca.

Küçüktük, anlamını bilmediğimiz kelimelere güldük. Büyüdük ve artık anlamını biliyoruz, o yüzden itici geliyor.

Küfür sanatsa Sönmez Reis bir Pablo Picasso, Mozart, Davinci'dir. Çok değişik küfürleri var, kırk yıl düşünsem bu denli güzel küfür edemem. İnsanlar belki gülecek, belki de haksız bulacak beni ama küfür insanın en iyi rahatlama şeklidir; Sönmez Reis'te bunu en iyi şekilde kullanan birisi. Anılarını dinlemesi ayrı keyifli, can sıkıntısı için birebir. Recep İvedikle aynı kefeye koymuyorum ben bu adamı, içinden gelerek sövmesi bile yeterince daha iyi yapıyor Sönmez'i. "Fako beri bak beri beri..." 😁

Adam küfür edip güldüreyim derdinde değil, kendisi eğer bir komedyen veya talk showcu olsa bu durum eleştirilebilir fakat adam sıradan canı istedikçe sohbete giren biriydi. Komik anılar anlatıyordu ayrıca o platformlarda takılıp tek amacı kadın düşürmek olanları eleştirip hedef alıyordu, kadın erkek ayırmadan konuşuyordu. Yani yorumlara bakıyorum da çok boş geldi bana. Sanki adamın derdi ün salmak yayıncılık falan mış gibi konuşulmuş adamın bir iddaası yok giriyor anlatıyor çıkıyor. Gayette dinlenebilir sohbeti var.

Taa o ilk klasikleri patladığında (eruhlu, fako, marmarisli filan.) onlara gülerdim, sonraki kayıtlarını filan bilmem pek.

100 metre yakınımda bulunmasını istemeyeceğim bir tiptir ayrıca.
Buyrun hocam halay başında Muhdi Ece. 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

11 yaşından küçük çocukların izleyip güldüğü adam.

Geri
Yukarı