Sönük RGB Fan Sorunu

BBurakBey

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Kasa yeni kurulum RGB aydınlatmalar çalışıyordu. Aura Sync ile biraz uğraşayım dedim işte onunla da gayet uyumlu çalıştı sonra fark ettim kasanın ön fanlarında bazı aydınlatmalar sabit renk kaldı Aura Sync'e reset atıp default yap desem de çözülmedi. Türk usülü gidelim dedik bilgisayarı kapa aç yaptık ondan sonra da ne yaptıysam aydınlatamadım diğer aydınlatmalar aktif orası sönük kaldı.

WhatsApp Image 2020-05-19 at 09.23.05.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir LED sürekli sabit yanıyor du synec modda bile o LED sürekli aynı rengi üretiyor bende söküp arkaya taktım eksoz fan olarak.
Senin ki daha sinir bozucuymuş ustam benimkinin ufak bir kısmı yanmıyor anlamadım ne sorunu oldu. Kapa aç yapmadan evvel yanıyordu

Gözümün önünde olmayınca kafama takılmıyor sinirim de bozulmuyor:D
ben az kablosnu tak çıkar yaptım rgbsi yandı ama diğerleri rengarenk yanarken bu beyaz turuncu kırmızı arasında kaldı ulan tekrar tak çıkar yapsam düzelir mi acaba dedim gene söndü :D kablosunda sıkıntı var herhalde

Ben az kablosnu tak çıkar yaptım RGB'si yandı ama diğerleri rengarenk yanarken bu beyaz turuncu kırmızı arasında kaldı ulan tekrar tak çıkar yapsam düzelir mi acaba dedim gene söndü :D kablosunda sıkıntı var herhalde.

Kablosunda sıkıntı olduğunu bende düşünüyorum oynayınca ışık geri geliyor bu seferde fan duruyor:D.
Kabloyu kestirip yeni kafa çaktırabilir miyiz acaba. Tam soket kısmında kırık olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı