Şöyle bir dizi olsa !

MertDev123

Kilopat
Arkadaşlar ben aksiyon dizilerini severim. Sizde şöyle Necati Şaşmaz Kenan, İmirzalıoğlu, Selçuk Yöntem (Emir veren büyük patron şekli :) ), Beren Saat (Operasyoncu bayanlar olur ya) Cansu Dere, Kıvanç Tatlıtuğ falan olsa izlenmez mi? Ben zengin olursam bunları toplar çekerim böyle bir dizi.

Necati Şaşmaz ve aksiyon. :confused:
Kurtlar Vadisi izliyorum ama Necati abimiz pek bir aksiyonu yansıtamıyor.

Yada Engelli vatandaşların sorunlarının anlatıldığı ,çektikleri sıkıntıları görmelerini ve insanların engelli vatandaşlara karşı bakış açısı değiştirecek.
Engellilerin eve kapanmayıp sosyalleşmelerini sağlayacak ve bununda insanlara normal gelmesini öğütleyecek bir dizi.
Çünkü bizim insanlarımız tarihi bile dizilerden öğreniyorlar. Belki bir faydası olur.

Necati Shaqsmaz'in harika aksiyonlu bilim kurgu dizisi var... gerisi Güneş olsa yetişemez bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı