Söylediğinizde linç yiyeceğinizi düşündüğünüz şeyleri söyleyin

• Insanlığın yok edilmesi ya da kollektif zekaya sahip bir topluma evrilmesi gerekiyor. Aksi taktirde Evren'e zarar veren aşağılık birer böceğiz.
  • Eğitimsiz insalarla eğitimli insanların oyları bir sayılmamalı.
  • Trafik kurallarına uymayan insanları devletin öldürüp bir yere atması gerektiğini düşünüyorum.
  • Eğer elimde dünyayı yok edecek bir buton olsaydı basmak için 1 saniye düşünmezdim.
  • Din konusu asla bilimsel olarak %100 ispatlanabilecek bir konu değildir, mantıklı olduğunu söyleyenin zeka ortlamasının 80 altı olduğunu düşünüyorum, inananlara saygım sonsuz fakat akılcı bir yaklaşım olduğunu savunanlar bana mantıksız geliyor.
  • Ateistler son derece cahil insanlardır.
Linçleri alayım. 🤣

• Insanlığın yok edilmesi ya da kollektif zekaya sahip bir topluma evrilmesi gerekiyor. Aksi taktirde Evren'e zarar veren aşağılık birer böceğiz.
  • Eğitimsiz insalarla eğitimli insanların oyları bir sayılmamalı.
  • Trafik kurallarına uymayan insanları devletin öldürüp bir yere atması gerektiğini düşünüyorum.
  • Eğer elimde dünyayı yok edecek bir buton olsaydı basmak için 1 saniye düşünmezdim.
  • Din konusu asla bilimsel olarak %100 ispatlanabilecek bir konu değildir, mantıklı olduğunu söyleyenin zeka ortlamasının 80 altı olduğunu düşünüyorum, inananlara saygım sonsuz fakat akılcı bir yaklaşım olduğunu savunanlar bana mantıksız geliyor.
  • Ateistler son derece cahil insanlardır.
Linçleri alayım. 🤣

Yanlış Bilgi biz böcek değiliz. 1 aylığına ban yiyebilirsiniz.

Yanlış bilgi biz böcek değiliz. 1 aylığına ban yiyebilirsiniz.

Bu benim şahsi düşüncem, evrene zarar vermekten ve sürekli çoğalmaktan başka bir şey yaptığımız yok. Bakteri gibi bir şeyiz. Buna ben de dahilim ne yazık ki, yaratılışımız bu şekilde. Ban yersek de sağlık olsun, 1 ay yatar çıkarız 🤣

Geri
Yukarı