[Söylenti] Epic Games Store'un Sonraki Üç Ücretsiz Oyunu Sızdı

Çok masraf ediyorlar ama elbet bir getirisi olduğunu unutmayalım.
Bence biz kendi çıkarımıza bakalım, ücretsiz oyunların keyfini çıkartalım. Ne de olsa rekabet iyidir belki steam'ın yaz indirimlerinde hiç beklenmedik şeyler yapmasına vesile olur.

Bu oyun PC platformunda görünmüyor sanki?

edit: Borderlands 2 nin tüm dlc lerini içeren bir paket sanırım, bu yüzden çıkış tarihi yokmuş pc'de :)

Gerçek olmama ihtimali yine var. Söylenti severler GTA V iddialarının doğru olmasıyla daha fazla iddia yaymak istemiş olabilirler.

Elbette doğruda olabilir, kafayı Steam'i geçmeye takmış Epic bunu yapabilir.

Bir kere Steam'ın oyun indirme özelliği daha iyi elektrik gittiğinde yeniden başlıyor Masaüstün'de yanlışlıkla Epic'i kapatırsan bile GB'ler boşa gidiyor

Kaliteli oyunlar, fakat hiçbiri GTA V kadar ses getirebilecek türden değil, umarım doğru değildir bu söylenti.
"Umarım doğru değildir" dileğinize hiç katılmıyorum. Sürekli GTA V çapında oyun veremezler, zaten bu kalibredeki oyun sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Resimde belirtilen oyunlar da gayet büyük oyunlardır, indie oyun yerine hala bu tarz AAA oyun vermeyi sürdürebiliyor olmaları çok büyük iştir. Şöyle geriye dönüp baktığımızda ne oyunlar vermişler, daha napsın adamlar.

"Umarım doğru değildir" dileğinize hiç katılmıyorum. Sürekli GTA V çapında oyun veremezler, zaten bu kalibredeki oyun sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Resimde belirtilen oyunlar da gayet büyük oyunlardır, indie oyun yerine hala bu tarz AAA oyun vermeyi sürdürebiliyor olmaları çok büyük iştir. Şöyle geriye dönüp baktığımızda ne oyunlar vermişler, daha napsın adamlar.
Böyle GTA V gibi bir oyunu bedava yaptıkları için doğal olarak biz oyuncuların beklentileri yükseliyor. Söylenti olarak gösterilen oyunlarda gerçekten çok iyi oyunlar fakat daha iyilerini bekliyoruz bu GTA olayından sonra. Zevkler ve renkler tartışılmaz, açıkçası o gösterilen oyunlar benim zevkime uyan türden değil mesela. :)

Fortnite için Data Miner yapanları düzenli takip ediyorum.Kodlarda No Man's Sky'a rastlamışlar tabi farklı bir kod adıyla .Büyük ihtimalle No Man's Sky verebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı