Sözde "11.11 indirimleri"

Zaten bundan sürekli bahsediliyor, fiyat yükseltip sözde indirim yapanlar vs oldukça var ama burada bir ihtimal sizin 3.000 TL olarak gördüğünüz fiyattan başka bir satıcı satıyordu, o satıcının stoğu bitti ve Vizyon Bilgisayar şu anda belki eski fiyatından daha ucuza (veya pahalıya) satıyor, bilemiyorum. Böyle indirim günlerinde eğer gerçekten güzel bir indirim varsa bile akşam saatlerine pek düzgün kalmayabiliyor.
Ürünü sepetime eklemiştim hocam ve Vizyon Bilgisayar isimli mağazanın ürünüydü. %5 indirim uygulandıktan sonra ödeme kısmına geçtim hata verdi ve ardından fiyat bu şekilde yükseltildi. Gözlerim 4.5 numara ama gerçekten gözümle gördüm :D

Birkaç gündür takip ettiğim anakartın fiyatı 3.000 TL'ydi ve Hepsiburada'dan sepette %5 indirim bildirimi geldikten sonra fiyatını kontrol ettiğimde %5 fiyat arttırılmış olup sepete eklenince %5 indirim duyurusundan önceki fiyata tekabül etmekteydi. Bu gibi etkinlikler Türk esnafının özeti diyebilirim herhalde. Dolar artınca fiyatları arttırıp, düşünce düşürmemeleriyle de ünlüdürler.

Eki Görüntüle 1211870Eki Görüntüle 1211872

Trendyol Hepsiburada vs gibi sitelerde elektronik ürünlerde indirim yalan çünkü kimse sana bana geliş fiyatına vermez inanmayın ama alanda çok acayip kampanya kargoları görüyorum felaket derecede 3000 TL'lik anakartmı daha uçuşlara bak sana tavsiyemdir.
Birkaç gündür takip ettiğim anakartın fiyatı 3.000 TL'ydi ve Hepsiburada'dan sepette %5 indirim bildirimi geldikten sonra fiyatını kontrol ettiğimde %5 fiyat arttırılmış olup sepete eklenince %5 indirim duyurusundan önceki fiyata tekabül etmekteydi. Bu gibi etkinlikler Türk esnafının özeti diyebilirim herhalde. Dolar artınca fiyatları arttırıp, düşünce düşürmemeleriyle de ünlüdürler.

Eki Görüntüle 1211870Eki Görüntüle 1211872

İşte böyle millet kekleniyor acayip almışlar zaten elektronik üründe indirim yalan $dolar 10 TL yanaşmış.

Son düzenleme:
Satıcı hepsiburada,trendyol,amazon gibi firmalar olmazsa pek indirime düşmüyor inersede 100-200₺ iniyor o yüzden direk sitenin sattığı ürünlere bakmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı