Sözel 100 bin ve altı sıralama yapabilmek için tavsiyeler

Hocam ben 2022'de girdim YKS'ye netlerim söyle AYT icin
Edebiyat: 16 5
Tarih: 6 4
Coğrafya: 5 1
Tarih 2:7 3
Coğrafya 2:9 1
Felsefe: 6 4
Din: 5 1

Hocam şu an sozel bir bölüm okumuyorum muhendislikteyim açıkçası gerek görmedim sozel bir bölüm yazmaya o yüzden tekrar hazırlandım ve muhendislik kazandım. O siralama mevzusu tamamen şans hocam onu bilemezsiniz bir bölümü kimlerin tercih edip edemeyeceğini bilemezsiniz. Verebileceğim en iyi tavsiye kendinizi açıkta bırakmayacak bir şekilde tercih listesi hazirlamniz da şimdilik boş verin, önemli olan elinizden geleni yapmanız.

Anladım çok teşekkür ederim. Son olarak bir şey daha sormak istiyorum TYT netim şu an 42-45 arası geliyor hep. Bu netlerle AYT kasılarak sözelde bu sıralama yapılabilir mi sence ): Matematiğe ağırlık veremiyorum versem de zamanım aşırı verimsiz geçiyor mecburen AYT'ye yüklenmeye çalışıyorum.

Anladım çok teşekkür ederim. Son olarak bir şey daha sormak istiyorum TYT netim şu an 42-45 arası geliyor hep. Bu netlerle AYT kasılarak sözelde bu sıralama yapılabilir mi sence ): Matematiğe ağırlık veremiyorum versem de zamanım aşırı verimsiz geçiyor mecburen AYT'ye yüklenmeye çalışıyorum.
Hocam 1 matematik de atıyorum 3 puan ediyor 2 tarih de 3 puan ediyor. Tytde 70 neti gördüğünüz an halletmis oluyorsunuz. Gerisi de ayt çalışırsınız artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı