Soğuk algınlığı sonrası sağ kulağım 1 haftadır tıkalı

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Soğuk algınlığı olduktan sonra kulaklarım tıkandı. Normaldir deyip bir şey yapmadım. Sol kulağım 3 gün içinde eski haline döndü fakat sağ kulağım hala tıkalı, yani sol kulağımdan daha az duyuyor. Kulaklık taktığımda sesi eşitlemek için sol kulaklık düzeyini 70 yapıyorsam sağ kulaklık düzeyini 100 yapıyorum. Bu kulak tıkanlıklığını nasıl gideririm?

Hocam valla ben diyorum birkaç gündür gel gidelim doktora diye de yok yaşım 18 altı olduğu için veli ile gitmek zorunlu. Sürekli hastasın o yüzdendir deyip konuyu kapatıyor.
Bir çocuğun karnı çok ağrıyormuş annesi babası doktora götürmüyormuş ''Yat zıbar 2-3 güne geçer diye''. Çocuğun ağrısı git gide artmış artmış artık dayanılmaz bir hale gelmiş, çocuk kendi imkanlarıyla gitmiş hastaneye ve hastanede çocuğun apandistinin neredeyse patlamak üzere olduğu anlaşılmış. Çocuk annesinin babasının lafına baksaydı ölmüş olacaktı. Teyzenizi felan alın gidin sizde sağlığınızdan önemli hiçbir şey olamaz. Bu olayı bize hocamız anlatmıştı gerçek bir haber.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı