Soğutması çok iyi 12-13 bin TL laptop önerisi

Bütçe
12-13 bin TL
Makaleler
9
Yer
Detroit
Selam. 3 senedir Acer Swift 3 kullanıyorum, içinde i5-8250U ve MX150 var. Benim için gayet sağlam özellikler ancak oyuna geçtiğimde ikisi de 95 dereceye ulaşıyor. Soğutucu kullandığımda daha sabit oyun performansı alıyorum ama yine sıcaklıklar bu seviyede, malum Ultrabook.

Sene sonunda yeni bir bilgisayar alma olasılığım var, bütçem 12-13 bin TL civarı. Soğutması çok iyi olan (artı fan kontrolleri olan) bir oyuncu bilgisayarı önerebilir misiniz? Monster, Excalibur istemiyorum; mümkünse Acer, HP, Lenovo olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. 3 senedir Acer Swift 3 kullanıyorum, içinde i5-8250U ve MX150 var. Benim için gayet sağlam özellikler ancak oyuna geçtiğimde ikisi de 95 dereceye ulaşıyor. Soğutucu kullandığımda daha sabit oyun performansı alıyorum ama yine sıcaklıklar bu seviyede, malum Ultrabook.

Sene sonunda yeni bir bilgisayar alma olasılığım var, bütçem 12-13 bin TL civarı. Soğutması çok iyi olan (artı fan kontrolleri olan) bir oyuncu bilgisayarı önerebilir misiniz? Monster, Excalibur istemiyorum; mümkünse Acer, HP, Lenovo olabilir.

Alabilirseniz masaüstü alın neredeyse her laptop bayağı ısınıyor.

bir de sene sonu alacaksaniz biraz erken olmamış mı konu hocam.
Haklısınız hocam da aklıma gelmişken bir konu açayım dedim. Sene sonuna kadar da bu fiyatlar kalmaz ama işte.

Alabilirseniz masaüstü alın neredeyse her laptop bayağı ısınıyor.
Hocam alabilsem alacağım da sürekli taşıma durumu oluyor :)

Hocalarım bu arada AMD daha az ısınıyor diyorlar, bu doğru mu?

İşlemciden işlemciye değişir, 5600h güzel ısınır ama hakkını verir. 10. nesil Intel'ler biraz fazla gereksiz ısınıyor bu kasayla birleşince de 90lari görmeniz cok olası.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı