Soğutucu ve Kasa önerisi

İyi akşamlar, işim dolayısı ile ne yazık ki şimdi girebildim dostum. Önerebileceğim en uygun fiyatlı, COOLER MASTER MASTERLIQUIT 240L olanı. İşini görecektir bence 4.5 GHZ' de ne olur bilmem ama 4.2 GHZ' de en az 60 civarında olur tahminim. Kapalı devre sıvı soğutma hiç kullanmadım açıkçası net bir değer vermek zor, ama işini görür. İşin içine hız aşırtma girince farklı oluyor elbette. 4.2 GHZ de büyük olasılıkla maksimum 65 derece civarlarında dolaşacaktır sıcaklık, umarım yanılırım tam kesin olarak bu demek gerçekten zor. Fiyat olarak en uygunu senin için bu soğutucu bence, bunun üzerine çıkmak işlemci fiyatına denk olur. Bu dediğim soğutucunun da aşağısına inme.
Teşekkürler, bunu alabilmem çok zor, 700 TL verebileceğimi pek sanmıyorum.

Alabilirsem almaya çalışırım durumlara bağlı olarak fakat, çok zor.

Teşekkürler, bunu alabilmem çok zor, 700 TL verebileceğimi pek sanmıyorum.

Alabilirsem almaya çalışırım durumlara bağlı olarak fakat, çok zor.
Anlıyorum, maalesef önerebileceğim fiyat ve performans açısından bu ürün iyi olurdu, ama diğer soğutucular işini pek görmeyecekler, 400 TL soğutucudan pek bir şey beklenemez. Tabir olarak giriş seviyesi diyebiliriz anca. Bide hız aşırtma yapacaksın mümkün olacağını sanmıyorum. Aslında sistemin güzel fena değil, bu sisteme de sıvı soğutma gider. Tabi imkanlar kısıtlı olunca yapacak pek bir şey yok. Keşke anlasan, kendin toplayıp kapalı devre değil de açık devre bir su soğutma yapabilsen benim gibi, çok güzel olurdu. Tabi kasanın geniş olması şartı ile oda para haliyle.

Anlıyorum, maalesef önerebileceğim fiyat ve performans açısından bu ürün iyi olurdu, ama diğer soğutucular işini pek görmeyecekler, 400 TL soğutucudan pek bir şey beklenemez. Tabir olarak giriş seviyesi diyebiliriz anca. Bide hız aşırtma yapacaksın mümkün olacağını sanmıyorum. Aslında sistemin güzel fena değil, bu sisteme de sıvı soğutma gider. Tabi imkanlar kısıtlı olunca yapacak pek bir şey yok. Keşke anlasan, kendin toplayıp kapalı devre değil de açık devre bir su soğutma yapabilsen benim gibi, çok güzel olurdu. Tabi kasanın geniş olması şartı ile oda para haliyle.
Hocam anlamıyorum maalesef.
Alacağım kasaya nasıl parçaları takacağım onu düşünüyorum zaten kara kara. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı