Soğutucu yönünden 1500 TL'ye en iyi kasa önerisi

Bütçe
1500 TL
Forumda bu konuyu uzun bir süre araştırdım. Aralarından bu üçü en çok puan alan olmuş. Bu yüzden bu üçü üzerinden yola çıktım.
Attığın 3 kasa da alınmaz. Zalman N5 MF eskiden iyiydi. Bu fiyatta alınmaz. Aerocool o kadar etmez, pek iyi değil. Cooler Master da fanlar sorunlu.

Attığın 3 kasa da alınmaz. Zalman N5 MF eskiden iyiydi. Bu fiyatta alınmaz. Aerocool o kadar etmez, pek iyi değil. Cooler Master da fanlar sorunlu.
Peki hocam, sizin öneriniz nedir?
Corsair 5000D AIRFLOW CC-9011210-WW ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Corsair 5000D bakabilirsiniz. Kendim TD500 kullanıyorum yüksek profilli RAM varsa eğer sıvı soğutmayı üste takamayabiliyorsunuz ona dikkat edin kasa seçimi yaparken, soğutma anlamında pek bir fark olmayacaktır hepsi mesh zaten. Attığım Corsair kasanın kablolaması çok iyi bu arada tavsiye ederimim.
Evet, bu kasayı biliyorum. Corsair Vengeance RGB 2x8 GB 3600Mhz uygun mu?
Kasada Mesh yok o yüzden olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kasa içi hava sirkülasyonu en verimli olarak linklerde belirttiğim kasalar arasında sizce hangisinden yeteri kadar alabilirim.
Bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Forumda yoğun araştırmalarım sonucunda sanıyorum ki bu 3 adet kasa arasında tercih yapmam gerekiyor.
Tabi sizlerinde fikirlerini alabilirim. Bütçe olarak 1500 TL'yi zorlayabilirim.

https://www.hepsiburada.com/zalman-...tnfy5zL-VF3_H6oWgOoaAvnIEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

https://www.hepsiburada.com/aerocoo...ae-aero1d-p-HBV00000V431I?magaza=Teknobiyotik

COOLER MASTER MasterBox TD500 ARGB 4x120 TGlass MidT Siyah Gaming Kasa (MCB-D500D-KGNN-STU) - PttAVM.com

Zalman olanı kullanıyorum üste de 3 fan taktım yeterli soğutmayı sağlıyor ama o bütçede çok daha iyileri vardır.

Bu kasaya da bakabilirsin, önü mesh ve bol bol fan takılabiliyor.
Kullanıyorum ve çok memnunum.

Peki hocam, sizin öneriniz nedir?

Evet, bu kasayı biliyorum. Corsair Vengeance RGB 2x8 GB 3600Mhz uygun mu?

Kasada Mesh yok o yüzden olmaz.
Beyazı da aynı fiyat, onu da alabilirsin:

Phanteks Eclipse P500A DRGB Temperli Cam Mesh Ön Panel Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası

Beyazı da aynı fiyat, onu da alabilirsin:

Siyahı biraz daha pahalı. Ayrıca ben tercih etmem. İçine fan takman gerekir sonradan:

Corsair 5000D AIRFLOW CC-9011211-WW ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Çok para vermesem de olur dersen:

Raijintek PONOS MS 4x12cm Adreslenebilir ARGB LED Fanlı, Mesh Ön Panelli ATX Kasa | Teknobiyotik

Stoğu olsaydı Lian Li Lancool II Mesh de alinabilirdi. Ayrıca yakında Lancool III de çıkacak. Eğer yakın zamanda almayacaksan o da fiyatına göre alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı