Soğutucunun RAM slotunu kapatması

latifseri

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi günler, iyi çalışmalar arkadaşlar. Ekte görüldüğü üzere ıslemci fanının sağ tarafı AMD yazısı çıkıntılı, o yüzden RAM slotunu kapatıyor. Fanın AMD yazan kısmını sola alsam, bir sorun yaratır mı? Mecburen almam gerek, yoksa ikinci RAM'i takamam.

15711436217793372504590761932184.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum işlemci fanını AMD yazısı sola gelecek şekilde takmayı denedin mi? :DHer videoda Recep Baltaş söylüyor zaten AMD yazısı sola gelecek şekilde montajlayın diye. Hiç bir zararı olmaz merak etme, o şekilde montajlarsan sorunun çözülür. :)

Dostum işlemci fanını AMD yazısı sola gelecek şekilde takmayı denedin mi? :DHer videoda Recep Baltaş söylüyor zaten AMD yazısı sola gelecek şekilde montajlayın diye. Hiç bir zararı olmaz merak etme, o şekilde montajlarsan sorunun çözülür. :)
Arkadaşın dediği gibi yaparsanız, sorun düzelecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iyi günler, iyi çalışmalar arkadaşlar. Ekte görüldüğü üzere ıslemci fanının sağ tarafı AMD yazısı çıkıntılı o yüzden RAM slotunu kapatıyor. Acaba sol tarafa alsam fanın AMD yazı kısmını bir sorun olur mu yoksa fark etmez mi? Mecbur almam gerek yoksa ikinci RAM'i takamam.
AMD yazısı sola gelicek şekilde montajlamanız gerekiyor.

Bu arada sanırsam tozları temizleme ve kablolama yapma vakti gelmiş gibi görünüyor 😃

Arkadaşlar cevap vermiş zaten ben başka bir hususta sitem etmeye geldim. Allah aşkına, kasaya 2 hava tutup kablolama yap, bana daral geldi vallahi.
Aynen katılıyorum. Fan yazısının yönünü değiştirdikten sonra kablolamaya da bir el atın bence de. O kısımda Molexler SATA'lar havada uçuşuyor. Kaldı ki Molex ve SATA takacağınız birşey yok o bölgede.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı