Sohbet edelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar imza da kişisel hesapların linkini vermek yasaklandı ama tam olarak neden yasaklandı? Merak ettim belki konusu açılmıştır ama görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ödevler nasıl ertelenebilir ki? 😓

O zaman yapacak bir şey yok. Hocam bizim hocalar da bayağı ödev verdi. Fakat bayağı bir süre bakalım yapacağım ben de. Bir hoca var tam gıcık bir tip. Adam ödev olarak proje verdi. Malzemesi bile 200 TL tutuyor. Video çekip, proje hakkında sunum hazırlayacağız. Hayır video çektikten sonra çöpe atacağım zaten boşa iş ve masraf çıkarıyor.

@Samotne Ciasteczka
10700K/10600K ile o attığın arasında gidip gidip geliyorum aslında ya, gene kararsızlığa düştüm... Daha doğrusu tek çekirdek mi, yoksa çoklu çekirdek mi önemli? Konusunda kararsızlığa düştüm. Bir bilen de yok ki anasını satayım. :(
Attığım 48 çekirdekte hem tekli çekirdek makul, çoklu çekirdek uçuyor zaten. Bu konu biraz karışık, o yüzden herkes kesin cevap veremez hocam.

Attığım 48 çekirdekte hem tekli çekirdek makul, çoklu çekirdek uçuyor zaten. Bu konu biraz karışık, o yüzden herkes kesin cevap veremez hocam.
Artık deneme yanılma yoluyla öğreneceğiz. En kötü acılar çekip AMD'ye geçerim. 😌

Bu arada banı kaldırmanda en önemli sebep neydi? Merak ediyorum sadece. O olay için de ekstradan bir özür borcum var. Özür dilerim, biraz abartıya kaçtım fakat amacım üzmek/kırmak değildi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı