Sohbet Edelim

Oyun oynarken ve yazı yazarken kullanacağım. Normal Red Switch mi yoksa Low mu karar veremedim :D

0-350TL arası bildiğiniz güzel kaliteli bir klavye var mıdır? RedDragon markası gözüme çarpmıştı ama. Switch önemli değil bu fiyata Red Switch zor ama varsa önerin lütfen Blue Switch bıktırdı artık :D.

Hocam konu hortlatmak yasak bildiğim kadarıyla, siz neyi kastediyorsunuz? Konuyu hortlattığını söylemek mi, konuyu hortlatmak mı? Neyse işte konuyu zaten mesajı silinmeyen adam hortlatmıştı, bende anasayfaya düşünce konuya girip cevap yazdım.

Size anlatayim, konu ile alakalı olduğu sürece en eski konulara bile yazabilirsiniz. Kısacası konu hortlatmak, mesela gereksiz mesaj atarsanız, evet ceza.

Size anlatayim, konu ile alakalı olduğu sürece en eski konulara bile yazabilirsiniz. Kısacası konu hortlatmak, mesela gereksiz mesaj atarsanız, evet ceza.
Evet onu biliyorum tecrübeliyim :D. Bu sefer ama konuyla alakalı yazmıştım. İşin garip olanı gerçekten gereksiz mesaj olduğunda ceza yiyorum ama bunda ceza da yok o yüzden bu terslikte bir iş var gibi geliyor.

Moralim çok bozuk, son 1 aydır başıma gelmeyen kalmadı. Korona testim pozitif çıktı, 2 hafta sonra sınavlar başlayacak ve benim bolca eksiğim var, yetmezmiş gibi bir yığın performans ödevi verildi, kız arkadaşımdan ayrıldım, daha neler neler...

Kız arkadaş olayı hariç, geçmiş olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı