Sohbetlik video izlemelik mikrofonu kaliteli Bluetooth Wireless kulaklık önerisi

Dumanx

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam kablosuz kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum hem dışarıda otobüste müzik dinlerken evde video yayın izlerken ve Discord üzerinde konuşurken sıkıntı çıkarmayacak bir ürün arayışındayım ne önerebilirsiniz? Ben birkaç kulaklık buldum ama önerilerinize açığım.

Arkadaşlar selam kablosuz kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum hem dışarıda otobüste müzik dinlerken evde video yayın izlerken ve Discord üzerinde konuşurken sıkıntı çıkarmayacak bir ürün arayışındayım ne önerebilirsiniz? Ben birkaç kulaklık buldum ama önerilerinize açığım.

G435 satmaya çalışıyorum 2500 TL'den 1 aydan az kullandım hiç sıkıntısı yok G PRO X alıcağımdan satıyorum.

Arkadaşlar kararımı verdim https://www.amazon.com.tr/SteelSeries-Arctis-Wireless-Gaming-Kulaklık/dp/B09GW4KWKM/ref=sr_1_5?qid=1696591112&s=computers&sr=1-5&th=1&tag=operapc-def-sp-cos-row-20 bundan aldım 2. el 2700 civarına ürün temizdi kafa bandı biraz genişlemişti ama sorun değil yedekleri satılıyor onlardan almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı