Şok ininal Kart'a para yatırırken hata vermesi

Vexriax

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bugün şoktan ininal kartıma para aktaracaktım 20 TL Dying Light almak için ama şok bu işlemin gerçekleşemeyeceğini söyledi 2 tane şoka girdim ikisinde de aynı hata 2 saat sonra indirim bitiyor bir daha alamam ben bu oyunu bu sorun neden oluyor söyleyebilir misiniz?

Selam arkadaşlar, bugün şoktan ininal kartıma para aktaracaktım 20 TL Dying Light almak için ama şok bu işlemin gerçekleşemeyeceğini söyledi 2 tane şoka girdim ikisinde de aynı hata 2 saat sonra indirim bitiyor bir daha alamam ben bu oyunu bu sorun neden oluyor söyleyebilir misiniz?

Hocam ATM'lerden yükleyin şok konusuna gelirsek sanırım bilerek yüklemiyorlar bir keresinde bende gittim şu an çalışmıyor 10 dk sonra gel dedi gerçekten gelmeyeceğimi sandılar herhalde 😂 gittikten sonra da ATM'den yükle dediler (nedenini bende bilmiyorum)

ininal ayri kotu de, gunu kurtarmak için atm gidin.
tosla veya papara oneririm

Geri
Yukarı