Şok Market'e özel faturasız Türk Telekom paketleri

478040

Picopat
Makaleler
2
blog_turktelekom_sok.jpg

ŞOK Marketler ve Türk Telekom iş birliği ile Ağustos ayı itibariyle Türk Telekom Paketleri tüm Şok kasalarında aktif hale gelmiştir.

Türk Telekom aboneleri ŞOK Market’e Özel “Avantaj 2 GB, 6 GB, 10 GB ve 20 GB seçeneğinin bulunduğu 4 farklı paket içeriğine 8.500+ noktadan ulaşabiliyor olacak.

Ayrıntılı bilgi ve kaynak için; TIKLAYINIZ

Eki Görüntüle 1151841

Türk Telekom aboneleri ŞOK Market’e Özel “Avantaj 2 GB, 6 GB, 10 GB ve 20 GB seçeneğinin bulunduğu 4 farklı paket içeriğine 8.500+ noktadan ulaşabiliyor olacak.

Türk Telekom niye böyle pahalı anlamıyorum. Vodafone da (gerçi bana özel bir tarifeydi ama) 4GB internet 750 dakika ve 1000 sms'di galiba 26 TL gibi bir ücreti vardı hatırladığım kadarıyla hangi kafayla Türk Telekom'a geçtim bilmiyorum. Bunun dışında ev internetinde 24 Mbps hız alıyorum (ancak bir kaç cihaz bağlı) ve 100 TL para veriyoruz Turknet'de olsam 60 Mbps altyapı gözüküyor ve gine 100 TL niye böyle anlamadım.

Eki Görüntüle 1151841

Türk Telekom aboneleri şok Market'e özel “avantaj 2 GB, 6 GB, 10 GB ve 20 GB seçeneğinin bulunduğu 4 farklı paket içeriğine 8.500+ noktadan ulaşabiliyor olacak.

Her iki markada dandik hiçbir şey almayın. Tecrübe ile sabittir. Bu ne pahalılık be. !

Yeni konular

Geri
Yukarı