Şok'a gelecek Rampage Gaming ürünler

Bu kadar net konuşabildiğinize göre GameGaraj'da çalışıyorsunuz herhalde.
Ne alaka? Ek olarak siz hangi hakla bana sponsorlu diyebiliyorsunuz? Gamenote'da çalışan biri falan değilim. Bunlar internette, Reddit gibi yerlerde falan olan bilgiler. Bunları bilmem için, böyle çöp ürünleri alıp kullanmama gerek yok. Bilinçli tüketici de bunu gerektirir.

Ne alaka? Ek olarak siz hangi hakla bana sponsorlu diyebiliyorsunuz? Gamenote'da çalışan biri falan değilim. Bunlar internette, Reddit gibi yerlerde falan olan bilgiler. Bunları bilmem için, böyle çöp ürünleri alıp kullanmama gerek yok. Bilinçli tüketici de bunu gerektirir.
Peki madem öyle neden Türkiyenin yarısı Rampage ürünler kullanıyor. Ve bu reddit gibi Sitelerdeki Mesajların gerçek olduğunu nerden biliyorsunuz ? Rampage kullandığınıza göre bu Kadar net Cevap verip çöp olduğunu belirtiyorsunuz. Ayrıca gamegarajda çalışmadığınızı belirtmişsiniz. Peki Nerden biliyorsunuz bu gamenote markasının logo basmadığını?

Daha ucuzunu bulamazsın X rades alsan kargoyla 40 TL'ye geliyor Piranha'nın geldi bir ara 30 TL'ye Rampage mouse pad kullanan arkadaşım aldı Speed mousepadmiş tam Piranha'nınki rampageinkini ben kullanıyorum Speed ama Piranha'nınki daha iyi.
Ledli olanlarda gözüm vardı ama fiyatları uçmuş. 30 TL'ye değer mi yani? 60 TL'ye mousepadli Everest Mouse var. 😆

LED'li olanlarda gözüm vardı ama fiyatları uçmuş. 30 TL'ye değer mi yani? 60 TL'ye mousepadli Everest mouse var. 😆

Everest mouse alınmaz Rampage alacaksandanda sector veya Python öneririm yani başka önermem 30 TL'ye değecek mouse pad bende var güzel yani bir tık fazla kirleniyor onun dışında sıkıntı yok elimde 2 tane mouse var 1 tane Rampage 1 tane Gamepower bane var Gamepower bane mousepadin her zemininde işliyor ama Rampage'ninki kırmızı bölgelerinde işlemiyor sensörü algılamıyor dordüzgün.

Geri
Yukarı