Şok'a gelen Zotac RTX3060 alınır mı?

İkinci ele yönelmeli o zaman çünkü alınmaz hocam 1.5 sene sonra Low kartı olacak 3060 8 GB.

Hocam bütçe yoksa sıfır istiyorsa yapacak bir şey yok arkadaş bu alınır mı? Demiş 2.el veya sıfır önerebilirsiniz dememiş.

Sadece gülüyorum sana.

Gül hocam gül AMD'den başka marka yok zaten hep AMD alalım boş verin teknolojiyi vesaire ne gerek var değil mi?

Hocam arkadaş bu alınır mı? Diyor AMD AMD AMD diye gitmeye ne gerek var evet NVIDIA pahalı ancak teknoloji olarak arada birton fark var ve FSR ile DLSS karşılaştırılamaz bile biri yazılım ile diğeri donanım ile çalışıyor.

Dostum senin dediğin DLSS'in 3.0'ı 3000 serisinde yok. ama FSR 3 olacak ben bunu anlatamıyorum galiba alınıcaksa teknoloji için 4000 serisi yönelinmeli FSR 3 çıktığı zaman 3000 serisi ile AMD arasında çok bir fark olmayacak. Teknoloji teknoloji diyorsun 3060 öneriyorsun. 3060 ile o teknoloji senin işine yaramayacak hem yakın teknolojin olacak hem de kas gücün az olacak.

Dostum senin dediğin DLSS'in 3.0'ı 3000 serisinde yok. ama FSR 3 olacak ben bunu anlatamıyorum galiba alınıcaksa teknoloji için 4000 serisi yönelinmeli FSR 3 çıktığı zaman 3000 serisi ile AMD arasında çok bir fark olmayacak.

Hocam ben anlatamıyorum sanırsam FSR 3 dediğimiz şey yazılımla gelecek yani ne kadar iyi olacağını daha bilmiyoruz teknoloji daha çıkmadı bile çünkü saf güç fiyat performans olarak AMD tamam daha iyi bende RX 6600 kullanıyorum NVIDIA kullanmıyorum kullanmadımda ancak AMD de teknoloji olarak hiçbir şey yok adamakıllı bir FreeSync FSR 2 var olduğu kadar da konuyu boşuna uzatmaya gerek yok para varsa 3060 alabilir 12 GB olanını 4060 ile arasında çok fiyat farkı var.

2. el de mining yapılmış falan sa cok düşüş olmaz mı hocam nasıl anlayabilirim sonuçta satıcılarda biraz insafsız.

FurMark gibi testler yaparak alabilirsiniz tabii ki de bütçe varsa her zaman sıfır daha iyidir kart 5 sene miningde durulup sonrasında bakımı yapılıpda satılabilir.

Hocam ben anlatamıyorum sanırsam FSR 3 dediğimiz şey yazılımla gelecek yani ne kadar iyi olacağını daha bilmiyoruz teknoloji daha çıkmadı bile çünkü saf güç fiyat performans olarak AMD tamam daha iyi bende RX 6600 kullanıyorum NVIDIA kullanmıyorum kullanmadımda ancak AMD de teknoloji olarak hiçbir şey yok adamakıllı bir FreeSync FSR 2 var olduğu kadar da konuyu boşuna uzatmaya gerek yok para varsa 3060 alabilir 12 GB olanını 4060 ile arasında çok fiyat farkı var.

Hocam DLSS 3.0 ne ise FSR 3.0 da ona rakip ve neredeyse aynı performansları verecekler artık DLSS ile FSR arasında fark kalmadı iyi sosyaller arkadaşa da AMD kart öneririm RX 6600 alabilir.

Sen 3060 12 GB'a verdiğin paraya. 6750 XT 12 GB VRAM alıyorsun 2 k Ultra her oyunu oynatıyor arada olan kas gücü teknolojiyi kapatıyor. Dersen önümüz de gelecek oyunlar için 3000 serisi DLSS Update'i almadığı için aynı konumdalar anladın mı dostum?

Geri
Yukarı