Sokağa çıkma yasağında kediyi veterinere götürmek

handsomeassin

Hectopat
Arkadaşlar, kedimiz hasta. Yarın ilk iş veterinere gitmesi gerek. Ben işe gideceğim için götüremem, bu yüzden kuzenime vereceğim sabah. O götürecek. Kuzenim 16 yaşında. Kediyi götürdüğü için yasaktan muaf mı yoksa değil mi? Pek bilmediğim için soruyorum, cevaplar için teşekkür ederim şimdiden.

Hocam eğer polislere denk gelirse anlayışla karşılarlar diye düşünüyorum. Neticede oda bir can ve tedaviyi hak ediyor.

Hocam keşke herkes sizin gibi iyi niyetli olsa. Cezalar ağır olmasa ben de gidin derdim ama bu işin maddi boyutu fena. Kusura bakmayın bu arada sizi daha çok strese sokmak değil amacım ama olan bu. Biraz büyük gibi giyinsin dikkat çekmesin deceğim ama o da değişik bir durum.

Hocam keşke herkes sizin gibi iyi niyetli olsa. Cezalar ağır olmasa ben de gidin derdim ama bu işin maddi boyutu fena. Kusura bakmayın bu arada sizi daha çok strese sokmak değil amacım ama olan bu. Biraz büyük gibi giyinsin dikkat çekmesin deceğim ama o da değişik bir durum.

Hocam benim de kedim var o yüzden duygusal yaklaşıyorum :D Ama siz şansınızı deneyin başka imkan yoksa kedinin canından değerli değil. Ama ben yine anlayış göstereceklerine inanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı