Sokağa VDSL altyapısı nasıl çektirilir?

fenopxy

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, şu anda ADSL internet kullanmaktayım ve saha dolabı sokağımızın hemen başında. VDSL'e geçmek istiyorum. Bunun için hangi işlemleri yapmam gerekiyor? (VDSL altyapısı yok.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yaklaşık 10 yıl farklı bir iss'den adsl hizmet alıyordum, sürekli vdsl port talep ediyordum ama bir türlü port vermiyorlardı. Bulunduğum ilin telekom müdürlüğüne gidip planlama bölümü ile görüşme yaptım görüşmem de internet bağlatacağımı söyledim orada ki görevli bilgisayar üzerinden hemen bir vdsl port açtı ardından alt kata inip vdsl internet başvurusu yaptım. Adsl bağlantımın taahhütüm olmadigi icin iptal edip telekomdan tekrar başvurdum.35 mbps paketteyim ve yaklaşık 27-28 hız almaktayım. Dilekçe vermeden önce planlama ile görüşme yapmanızı tavsiye ederim. Umarım yardımcı olmuş olurum.

Bende yaklaşık 10 yıl farklı bir ISS'den ADSL hizmet alıyordum, sürekli VDSL port talep ediyordum ama bir türlü port vermiyorlardı. Bulunduğum ilin Telekom müdürlüğüne gidip planlama bölümü ile görüşme yaptım görüşmem de internet bağlatacağımı söyledim orada ki görevli bilgisayar üzerinden hemen bir VDSL port açtı ardından alt kata inip VDSL internet başvurusu yaptım. ADSL bağlantımın taahhütüm olmadigi için iptal edip Telekom'dan tekrar başvurdum. 35 Mbps paketteyim ve yaklaşık 27-28 hız almaktayım. Dilekçe vermeden önce planlama ile görüşme yapmanızı tavsiye ederim. Umarım yardımcı olmuş olurum.

Bunu denicem teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı