Sokağıma nasıl fiber çekebilirim?

@Saytomo
Hocam benim oturduğum yerde Adsl internet var. Maksimum 16 mbps hız alabiliyorum. Bunun için; Türk Telekom'a twitter'dan yazdım, ilçe müdrlüğüne dilekçe verdim,Ümit Önal'a mail attım, Cimer'e yazdım BTK'ye yazdım. Hiçbir şey olmadı. Ama siz gene de şansınızı deneyin derim ben.

@Saytomo
Hocam benim oturduğum yerde Adsl internet var. Maksimum 16 mbps hız alabiliyorum. Bunun için; Türk Telekom'a twitter'dan yazdım, ilçe müdrlüğüne dilekçe verdim, CEO'suna mail attım, Cimer'e yazdım BTK'ye yazdım. Hiçbir şey olmadı. Ama siz gene de şansınızı deneyin derim ben.
CEO'dan cevap gelmedi mi yahu? :D

Ceo dediğim başkan işte hocam, Ümit Önal. Cevap geldi de bir şey olmadı
Ayıp etmiş,yazsaydın cevap vermeye gelince mangalda kül bırakmıyorsun ama iş icraate gelince tırt diye,veya ofisine gidip yüzyüze görüşseydin,daha etkili olur belki. Gerçi Twitter'dan cevap vermediyse yoğundur belki,adamı da çok bunaltmamak lazım,CEO sonuçta,her zaman birebir vakit ayıramayabilir. :D

@Saytomo sizin isteğiniz ile olacak iş değil. Yatırım kararı çıkarsa ancak. Yaşadığınız çevrede çok katlı binalar varsa sizde çok katlı binalarda oturuyor iseniz bir firma muhakkak altyapı getirir.

Geri
Yukarı