Sokağımda ne zaman VDSL port açılır?

Geçişi yaptılar :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 1667291432284.png
    1667291432284.png
    5 KB · Görüntüleme: 19
Ben de şöyle bir sorundan muzdaribim; mahallemde VDSL bulunuyor ve santrale uzaklığım 274 metre. Dün arayıp geçiş işlemi yapabildiğimi, port görebildiğimi ve 59 Mbps'ye kadar hız alabileceğimi gördüğümü söyledim, tamam deyip geçiş işlemlerimi başlattılar. Bugün arayıp sizi maalesef geçiremiyoruz portlar uygun değil, boş port yok deyip kapattılar. Ben de tekrar arayıp bir çok sitede ve Telekom'da portum gözüküyor, nasıl geçiş sağlayamıyorsunuz dedim. Port yok demeye devam ettiler, ne yapabilirim sizce? Port gözüküyor, tonlarca siteden sorgu sağladım.

Ben de şöyle bir sorundan muzdaribim; mahallemde VDSL bulunuyor ve santrale uzaklığım 274 metre. Dün arayıp geçiş işlemi yapabildiğimi, port görebildiğimi ve 59 Mbps'ye kadar hız alabileceğimi gördüğümü söyledim, tamam deyip geçiş işlemlerimi başlattılar. Bugün arayıp sizi maalesef geçiremiyoruz portlar uygun değil, boş port yok deyip kapattılar. Ben de tekrar arayıp bir çok sitede ve Telekom'da portum gözüküyor, nasıl geçiş sağlayamıyorsunuz dedim. Port yok demeye devam ettiler, ne yapabilirim sizce? Port gözüküyor, tonlarca siteden sorgu sağladım.
Tweet atıp, sn. Umit Önal ve TTDesteği etiketlerseniz sorunu çözebileceğinize inanıyorum. Şahsen sorunumu bu şekilde çözdüm.

hocam sizin durumunuz ne oldu port açtılarmı ne kadar sürede açtılar açtıysalar bende aynı konuda sıkıntı yaşıyorum sizin yaptıklarınızın aynısını bende yaptım banada aynı şeyleri söyleyip geçiştirdiler siz nasıl çözdünüz?
1 hafta içerisinde açıldı. Tweet atarak sorununu çözebilirsin.

1 hafta içerisinde açıldı. Tweet atarak sorununu çözebilirsin.
Twitter dan TT desteğe yazdım aradılar beni müdürlüğe ilettik çalışma başlatıldı dediler ondan sonra işlemin hızlanması için ümit önala linkedin den ulaştım yarım saat içinde aradılar müdürlüğünüzle görüştük şuan bölgenizde çalışma yapılamıyor kesin olmaksızın sene içerisinde tekrar değerlendirilecek dendi kesin olmamak kaydıyla büyük ihtimal uzun süre bekleyeceğim

Geri
Yukarı