Çözüldü Sokakta kalan ve köpeği olan adamın olduğu film nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

buraltuhu

Centipat
Daha fazla  
Bir film vardı. Bir adam sokakta kalıyordu. Bir de köpeği vardı diye hatırlıyorum. Bu adam hayattan bezmiş gibiydi herelde bunalımdaydı. Bir de kadın veteriner arkadaşı vardı. Adam kadının evine falan gidiyordu sonra yanlış hatırlamıyorsam. Aynı yerden adam da ev alıyordu. Hayatı düzene giriyordu kıza aşık da oluyor olabilir sonradan ama bu kadar hatırlıyorum.

Çözüm
Bence hatırladığınız filmde köpek değil kedi vardı. Eğer öyleyse filmin ismi "A Street Cat Named Bob".
Bir film vardı. Bir adam sokakta kalıyordu. Bir de köpeği vardı diye hatırlıyorum. Bu adam hayattan bezmiş gibiydi herelde bunalımdaydı. Bir de kadın veteriner arkadaşı vardı. Adam kadının evine falan gidiyordu sonra yanlış hatırlamıyorsam. Aynı yerden adam da ev alıyordu. Hayatı düzene giriyordu kıza aşık da oluyor olabilir sonradan ama bu kadar hatırlıyorum.

Hachi: A dog's tale
Wendy and lucy
A dog's purpose
Hocam bunlardan birisi değilse filmin tarihi aklındaysa verir misin? Daha çabuk bulabilirim

Geri
Yukarı