Sokaktaki köpek birini ısırmış benimle çok şırnaş beni de ısırır mı?

Dead Girl

Centipat
Yer
İzmir/Buca
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
O köpeği seviyordum, daha sonra bir kadın dedi o köpek geçen sene küçük bir çocuğu ısırdı. Beni de ısırır mı? Daha geçen gün o köpekle sahilde geziniyorduk.

Bu sene benim anneme toplu olarak köpekler saldırdı. Hiçbir nedeni de yok yolun karşısından yürüyor kadıncağız, tesettürlü olduğu için elbiseyi çekiştirebilmişler sadece ona rağmen 3-4 tane kuduz iğnesi yaptırttık kendini kötü hissediyor diye. Sokak köpeklerine yaklaşmayın. İstiyorsanız durumunuz varsa bir tas su bir tas mama bırakın yeter. Ne yapacakları belli olmuyor hayvanların. Zaten bir sürü kuduz vakası var son aralar Türkiye'de.

Bu sene benim anneme toplu olarak köpekler saldırdı. Hiçbir nedeni de yok yolun karşısından yürüyor kadıncağız, tesettürlü olduğu için elbiseyi çekiştirebilmişler sadece ona rağmen 3-4 tane kuduz iğnesi yaptırttık kendini kötü hissediyor diye. Sokak köpeklerine yaklaşmayın. İstiyorsanız durumunuz varsa bir tas su bir tas mama bırakın yeter. Ne yapacakları belli olmuyor hayvanların. Zaten bir sürü kuduz vakası var son aralar Türkiye'de.

Buradaki köpekler Full sokaktakiler tasmalı, fakat salık.

Tasmalı olmaları normal belediye toplayıp kısırlaştırıyor sonra karışmasınlar diye tasmalıyor zaten. Ben artık pek yavru köpek görmüyorum muhtemelen zamanla azalacak köpek sayısı Türkiye'de.

Burada daha demin 2 yavru köpek gördum cins, ama tabii bura gümüldür yani küçük yer deniz falan var.

Daha dün beraber gece sahilde oturmuştuk...

Küçük çocuklar bazen köpeğin kuyruğunu,bacağını,kulağını çekmeye çalışabiliyor muhtemelen ondan saldırmıştır köpek.

Geri
Yukarı