Soket 1150 Anakart Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında MSİ GD65 alabilsen daha iyi olucaktı çünkü OC Genie var. Tek tuşla oc yapabilicektin. Senin için daha kolay olurdu.
Evet, g45 ile aralarındaki tek fark o buton, sata slot sayısı ve bir şey daha fardı daha üst seviyelere overclock yapma imkanı sağlıyordu tam ismini hatırlamıyorum kusura bakmayın odur araştırdığım kadarıyla.

Aslında MSİ GD65 alabilsen daha iyi olucaktı çünkü OC Genie var. Tek tuşla oc yapabilicektin. Senin için daha kolay olurdu.

Hocam ben de MSI Z87-G45 kullanıyorum, fiziksel olarak bu buton bulunmasada, BIOS menüsünde bulunuyor. Kasayı açıp butona basmak yerine, BIOS'a girip sanal butona tıklamak daha kolay. Fakat vatanda bulunan son kapalı kutu ürünü ben aldım, müşteri temsilcisinin söylediğine göre. Şuan stokta bulunan bütün MSI Z87-G45 kartlar teşhir ürünüymüş. Almayı düşünüyorsanız gitmeden önce 444 56 56'yı arayıp sorun isterseniz , boşuna gitmemiş olursunuz. Ben olsam bu sisteme GD-65 koyardım, bulabilirsem tabi, olmadı ASUS Z87-Pro'da aynı ayarda bir anakart. Hatta herkesin söylediğine göre ASUS'un servisi daha iyiymiş.

Alın MSI'ı, uzaya çıkın.
NASA'nın Uyması Gerek
Belirlenen standartlar , anma gerilimi 6V ile 100V DC arasında, şok gerilimi de 8V ile 130V DC aralığında olan kapasitörler için geçerli ki bunlar anakartlar ve ekran kartlarında sıkça kullanılıyorlar. Bir kapasitörün bu standarta uygun olması için -55 derece ile 85 derece sıcaklık arasında, maksimum anma geriliminde sorunsuz çalışabilmesi gerekiyor. Daha çok NASA'nın uzaya gönderdiği uydu ve uzay mekiği gibi araçlarda kullanılan bilgisayarlar için belirlenen bu standardı MSI da kendi ürünlerine uyguluyor. Firma bunun için, ekran kartı ve anakartlarında özel olarak geliştirdiği bileşenler kullanıyor.
SDN'nin 2010 tarihli incelemesinden alıntıdır. Kaynak

Baya iyi bir anakart. Şahsen Asus'un altın rengine gitmesi çok hoş olmuş. Benim tercihimde bu anakart yönünde olurdu. Ek olarak Wifi olması süper. ;)

Oyun oynanacak ise, Wifi çok iyi bir seçim değil, ama bunun yanında Bluetooth 3,0'da içeriyor bu anakart. Hem de istediğiniz zaman Wifi kullanımına hazır olduğu için tabii ki de bir artı.

Bence şu kartta düşünülebilir. ROG serisinden,

VATAN COMPUTER - ASUS - MAXIMUS VI HERO Intel Z87 Soket 1150 DDR3 2800MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart 630 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı