Soket 775 anakarta 256 bit ekran kartı takılır mı?

dikkafa

Hectopat
Daha fazla  
Socket 775 anakartım var. Asus-p5ld2 se. pci express x16 ama sürümü yok "2.0 3.0" gibi ilk çıkanı galiba. CS go oynuyorum FPS sorununu 800x600 yaparak çözdüm fakat uzak hedefler gözükmüyor . 256 bit ekran kartı almayı planlıyorum psu 500 watt ama eskilerden 80plus değil. Psu'yu hesaplamadım ama anakarta kafam takıldı. Çalıştırır mı, ekran kartının performansı düşer mi düşerse ne kadarlık bir düşme olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını bit ile tanıtmanız yanlış. Anakartın sadece soketini de belirtmeniz yanlış. Anakartın ve ekran kartının tam modelini yazar mısın?

(Not: Büyük ihtimalle sıkıntı çıkmaz ama yinede bir sorayım dedim. Umarım sadece bit değerine bakarak almıyorsunuzdur ekran kartını.)

Asus R7 250 OC serisini aldım. Anakartım p5ld2 se . Çalıştı bu arada (y) İlk başta biosa girince takılma yapıyordu. Plug and Play özelliğini açtıktan sonra o sorunda kalmadı. Psu 'da load 300watt yazıyor. Sınırda sanırım.

Şimdide core2quad q8400 işlemci sipariş verdim. Bios güncellemesi ile birlikte overclock modunda FSB1333 gözüküyor.
İşlemci destek sayfasında core2quad yok ama şansımı deneyeceğim . Olmazsa anakart alcam 2. el bulabilirsem.

Eski işlemci E4400 overclock ile 3 ghz yaptım ama darboğaz yapıyor CSGO'da
Çalışırsa sanırım GTA V'te oynayabilirim:rolleyes:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı