Şokta satılan Philips gamepad alınır mı?

Bekliyorum hocam.
Tamamdır hocam. Ürünü aldım. Şuan ufak bir işim olduğu için açamadım ürünü. Yarın akşam açıp deneyimimi paylaşırım. Yalnız kutu bana çok küçük geldi. Neden acaba?
Bekliyorum hocam.

Hocam sizin için ürünü erkenden açtım. Ürün mükemmel ama tek sıkıntısı R2 ve L2 tuşları. Biraz fazla oynuyorlar ama buna rağmen Philips olduğu için çok erken vadede bozulacağını sanmıyorum. Ürün ile Street Fighter V ve Sonic Generations oynadım. Dediğim gibi bende çok güzel bir izlenim yarattı. Mode tuşunun anlamını çözemedim. Mode tuşu açık da olsa kapalı da olsa analogları kullanabiliyorsunuz. O minik ışık sizi rahatsız ediyorsa öyle bir düşünceniz olmasın. Terlemeyi önlemek için kenar kısımlarında pürüzlü bir yüzey var ve gerçekten güzel. Bana göre 80 TL için bedava bu joystick. İnsanlar Xbox kontrollerini kullanan oyunlarda tuş dizilimi değişebiliyor diyorlar ama X360ce uygulaması ile onu da çözebilirsiniz. Yön tuşları biraz sert ama rahatsız edecek derecede değil. Ben zaten mouse ve klavyesini de almıştım ve bayağı memnunum. İnşallah bu da bize sıkıntı çıkartmaz. Bana sorarsanız 100 TL de olsa bu joystick alınır. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun hocam, alırsanız bana yazarsanız sevinirim çünkü sizin de görüşlerinizi merak ediyorum. Diyeceklerim bu kadar. Sorunuz varsa yazabilirsiniz, benim için testten geçti bu cihaz. NOT: Diğer tuşlarda kesinlikle bir sıkıntı yok. Tuşları baya kaliteli gibi. Benim için testten geçti. Yardım edebildiysem ne mutlu bana. İyi geceler hocam.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam. Ürünü aldım. Şu an ufak bir işim olduğu için açamadım ürünü. Yarın akşam açıp deneyimimi paylaşırım. Yalnız kutu bana çok küçük geldi. Neden acaba?

Hocam sizin için ürünü erkenden açtım. Ürün mükemmel ama tek sıkıntısı R2 ve L2 tuşları. Biraz fazla oynuyorlar ama buna rağmen Philips olduğu için çok erken vadede bozulacağını sanmıyorum. Ürün ile street Fighter v ve Sonic generations oynadım. Dediğim gibi bende çok güzel bir izlenim yarattı. Mode tuşunun anlamını çözemedim. Mode tuşu açık da olsa kapalı da olsa analogları kullanabiliyorsunuz. O minik ışık sizi rahatsız ediyorsa öyle bir düşünceniz olmasın. Terlemeyi önlemek için kenar kısımlarında pürüzlü bir yüzey var ve gerçekten güzel. Bana göre 80 TL için bedava bu joystick. İnsanlar Xbox kontrollerini kullanan oyunlarda tuş dizilimi değişebiliyor diyorlar ama X360ce uygulaması ile onu da çözebilirsiniz. Yön tuşları biraz sert ama rahatsız edecek derecede değil. Ben zaten mouse ve klavyesini de almıştım ve bayağı memnunum. İnşallah bu da bize sıkıntı çıkartmaz. Bana sorarsanız 100 TL de olsa bu joystick alınır. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun hocam, alırsanız bana yazarsanız sevinirim çünkü sizin de görüşlerinizi merak ediyorum. Diyeceklerim bu kadar. Sorunuz varsa yazabilirsiniz, benim için testten geçti bu cihaz. Not: Diğer tuşlarda kesinlikle bir sıkıntı yok. Tuşları bayağı kaliteli gibi. Benim için testten geçti. Yardım edebildiysem ne mutlu bana. İyi geceler hocam.

Hocam dün bildirimi görmemişim şimdi gördüm. Geri dönüşünüz için teşekkürler anladığım kadarıyla bu piyasada parasını hak eden bir ürüne benziyor. YouTube de belli programlarla X360 kulu olarak okutulabildiğini izlemiştim. Yarın şokta varsa almayı planlıyorum. Bende Witcher 3 için kullanacağım arkama yaslanıp oynamak istiyorum oyunu, veya yatarken ayrıca 2D oyunlar için de gamepad lazım belki oriyi tekrar oynarım oyun çok güzeldi fakat klavye yüzünden bırakmıştım (ilerledikçe bir sürü tuşa aynı anda basman gerikiyordu). Şokta yoksa cepte şoktan da alınılabileceğini fark ettim eve teslimde var. Size hayırlı olsun.🙂

Hocam dün bildirimi görmemişim şimdi gördüm. Geri dönüşünüz için teşekkürler anladığım kadarıyla bu piyasada parasını hak eden bir ürüne benziyor. YouTube de belli programlarla X360 kulu olarak okutulabildiğini izlemiştim. Yarın şokta varsa almayı planlıyorum. Bende Witcher 3 için kullanacağım arkama yaslanıp oynamak istiyorum oyunu, veya yatarken ayrıca 2D oyunlar için de gamepad lazım belki oriyi tekrar oynarım oyun çok güzeldi fakat klavye yüzünden bırakmıştım (ilerledikçe bir sürü tuşa aynı anda basman gerikiyordu). Şokta yoksa cepte şoktan da alınılabileceğini fark ettim eve teslimde var. Size hayırlı olsun.🙂
Eğe şok tan alamazsanız internetten 100 tl ye de almanız bu ürün için makul. Alt modeli d pad gibi 8 yönlü çalışıyormuş onla karıştırmayın. Teşekkür ederim. Size de şimdiden hangi joypad i alacaksanız hayırlı olsun :)

Eğe şoktan alamazsanız internetten 100 TL'ye de almanız bu ürün için makul. Alt modeli D pad gibi 8 yönlü çalışıyormuş onla karıştırmayın. Teşekkür ederim. Size de şimdiden hangi joypad i alacaksanız hayırlı olsun :)

Cihazı dün aldım bugün test etme fırsatı buldum biraz Witcher 3 ve Outlast oynadım gayet güzel çalışıyor plastik kalitesi bana yeterli geldi. L2 R2 tuşları emanet duruyor sanki kademeli yapacaklarmış ama sonra vazgeçmişler gibi mesai sonuna getirmişer herhalde. 🙂 hocam merak ettiğiniz mod tuşu şu işe yarıyor: Işık kaplıyken 1-2-3-4 tuşlarını sağ joysticten yönetebiliyosunuz ışık açıkken normal kullanım. Sonuca gelecek olursak 80TL'ye değer. Son olarak bir şey soracağım kolun titreşimi nasıl açılıyor?

Cihazı dün aldım bugün test etme fırsatı buldum biraz Witcher 3 ve Outlast oynadım gayet güzel çalışıyor plastik kalitesi bana yeterli geldi. L2 R2 tuşları emanet duruyor sanki kademeli yapacaklarmış ama sonra vazgeçmişler gibi mesai sonuna getirmişer herhalde. 🙂 hocam merak ettiğiniz mod tuşu şu işe yarıyor: Işık kaplıyken 1-2-3-4 tuşlarını sağ joysticten yönetebiliyosunuz ışık açıkken normal kullanım. Sonuca gelecek olursak 80TL'ye değer. Son olarak bir şey soracağım kolun titreşimi nasıl açılıyor?
Titreşimini açmak için program kullanılıyor diye biliyorum. Size bir şey soracağım. Sizde de l2 tuşunu zorladığınızda altındaki mavi şerit gözüküyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı