Şok'tan alınan Rampage KL-R99 ayakları kırıldı

Rampage'in WhatsApp hattı var yazdım onlara durumu size yeni ayak gönderiyoruz dediler bende dedim aynısı değil de demir olsa vallahi direk gönderdiler.
Hocam Merhaba,

Ben de Rampage koltuğumda sorun yaşıyorum. Fakat müşteri hizmetleri haftasonu çalışmıyor. Whatsapp hattına da hiçbir yerden ulaşamadım. Acaba paylaşma şansınız var mı?

Hocam hayırlısıyla bende evkur üzerinden bir Rampage koltuk aldım birkaç güne teslim edecekler şunu sormak istiyorum müşteri hizmetleri süreci nasıldı yani insanı kanser eden bir deneyim mi yoksa ilgililer miydi?

WhatsApp hattı biraz geç cevap verebiliyor ama resmi gönderince ve bu konuyu çoğu kişi şikayet etti deyince hiçbir itiraz olmadan yenisi gönderilecek denildi.
Bana göre mh bilmiyorum da servis kısmı iyi çoğu kişiye göre.

Abi aynı olay benim başımada geldi şoktan aldığım oyuncu koltuğunun bugün ayakları ortadan ikiye ayrıldı mail gönderdim sen nasıl bir yol izledin yardımcı olursan çok sevinirim.

Benimde kırıldı aynı sizinki gibi , ne yapmamız lazım
Arkadaşlar ben hallettim, Rampage şirketini aradım , yetkililere aktardım durumu ve whatsapp numarası verdiler oraya şikayetimi ve durumu arz eden bir fotoğraf attılar. Hemen geri dönüş sağlandı garanti kapsamında size demir ayak gönderiyoruz dediler. Adres bilgilerimi gönderdim ups kargo ile 3-4 günde geldi.
Teşekkürler Rapmage ailesi :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı