Şok'un yeni topladığı sistem ve sistem toplama konusundaki cahillikleri

Şimdi bakabildim konuya okulda öğle arası açmıştım. Gerçekten bu Şok bir tuhaf üstte de biri özel PC toplama departmanları mı olsun demiş ama böyle kurumsal bir yerin böyle basit hatalar yapmaması lazım bence. Ben konuyu açtıktan sonra @Recep Baltaş abinin de Twitter'a yazması güzel oldu😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam perakende satış yapan bir marketler zinciri. Ne bekliyordunuz anlamadım. Özel bilgisayar dizen ve fiyatlandırmasını ayarlayan departmanları olduğunu falan mı zannettiniz?

3 yaşındaki kardeşime bilgisayarı verip gözlerini kapatsam daha iyi bilgisayar dizer. Bunun için ekstra bir ekip toplamalarına gerek yok. Şok'ta çalışan bir tane kasiyere bilgisayar topla desen daha güzel işler başaracağına eminim.

3 yaşındaki kardeşime bilgisayarı verip gözlerini kapatsam daha iyi bilgisayar dizer. Bunun için ekstra bir ekip toplamalarına gerek yok. Şok'ta çalışan bir tane kasiyere bilgisayar topla desen daha güzel işler başaracağına eminim.
En yakındaki Şok bayiisine gidip kasiyere videoya alma izni sorup toplatır mısınız? :)

En yakındaki şok bayiisine gidip kasiyere videoya alma izni sorup toplatır mısınız? :)

Emin olun öyle bir hakkım olsaydı toplatırdım. Adamların 111.000TL fiyat biçtiği kasa harika 🤣.Aşırı zor bir şey değil kasa toplamak. Biraz bilgi sahibi oldun mu o fiyata hayvan gibi kasa toplarsın.

Anakartta Wi-Fi ve Bluetooth var bu arada.

Hala satılıksa alıyorum!

Şok Market fiyatı 110 bin TL olan RTX 4090'lı sistem satacak.

1680022125671.png

Kaynağın (Webtekno) kendisi aynı sistemi internetten toplamasıyla;
İşlemci: 12.849 TL (Intel i9-13900K)
Ekran kartı: 49.899 TL (ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition)
Anakart: 5.299 TL (Z790 serisinin en düşük fiyatlı olanı P modeli için)
RAM: 2.546 TL (Corsair Vengeance 2x16 GB DDR5)
Depolama: 2516 TL (M.2 olduğunu varsaydık, güvenilir markalara yöneldik. 2 x Crucial 1 TB P3 CT1000P3SSD8)
Güç kaynağı: 10.250 TL (ASUS 1200W 80+ Platinum)
Kasa: 8.466 TL
Toplam: 91.825 TL fiyat çıkmış.

Kaynak: Şok Market, 110 Bin TL'lik Bilgisayar Satacak

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı