Sol dirsek çıtlaması

kereemsyn

Centipat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Kolumu 5-10 bükülü bıraktıktan sonra düzeltmeye çalışınca dirseğim kütlüyor ve ağrıyor. Spor yaparken ağırlık kaldırmadan önce her zaman sol kolumu kontrol etmem gerekiyor. Kontrol etmeden ağırlık kaldırdığımda ise her tekrarda çok ağrıyor. Kolumu sıkınca kütlüyor ama kütleyince de ağrıyor. Kütledikten sonra ise ağrı olmuyor fakat her zaman kolumun kütleyip ağrıması canımı sıkıyor. Doktora falan gitmedim ama ne olmuş olabilir? Ciddi bir sıkıntı yoktur umarım.

Kolumu 5-10 bükülü bıraktıktan sonra düzeltmeye çalışınca dirseğim kütlüyor ve ağrıyor. Spor yaparken ağırlık kaldırmadan önce her zaman sol kolumu kontrol etmem gerekiyor. Kontrol etmeden ağırlık kaldırdığımda ise her tekrarda çok ağrıyor. Kolumu sıkınca kütlüyor ama kütleyince de ağrıyor. Kütledikten sonra ise ağrı olmuyor fakat her zaman kolumun kütleyip ağrıması canımı sıkıyor. Doktora falan gitmedim ama ne olmuş olabilir? Ciddi bir sıkıntı yoktur umarım.
Anlatmak istediğiniz şeyi anladım. Bu benim de sağ kolumda olurdu lisedeyken. Yazı yazarken ağrı olur sıktığım anda da çıtlardı. Çıtladıktan sonraki ertesi güne kadar da tekrar yaşamazdım. Günümüzde de bazen çok uyuduğumda vücudum belirli bölgelerinde oluyor. Çıtlatmam gerektiğini hissediyorum. Çok ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum. Kemik bağlantıları arasında oluşan boşluktan oluşuyor.

Sol kolumu kırarmış gibi yapıp çıtlatıyorum ben de, arada sırada olan şey. Hiç sağlık yönünden düşünmemiştim. İşlerime engel de olmuyor.

Çok ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum. Kemik bağlantıları arasında oluşan boşluktan oluşuyor.

Evet kemik arası hava kabarcığı gibi bir şeyin çıtladığını biliyorum uyandıktan sonra parmaklarımda boynumdada oluyor ama onlar ağrımıyor dirseğim ağrıyor ve gün içinde 10-11 kere falan oluyor eskiden böyle ağrıyıp çıtlıyorsa bir problem olabilir diye duymuştum yine de teşekkür ederim.

Benim her iki dirseğimde de uzun zamandır var. Günde 10-20 kere yaşıyorumdur bir problemini görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı