Sol göğüste ağrı

416274

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhabalar, 1-2 gündür sol göğsümde hafif keskin ağrılar oluyor. Bazen 1-2 dakika sürüyor ardından geçiyor, dün sol göğüs tarafına doğru yattıktan sonra bu sorunu yaşamaya başladım. Sosyal'de bir konuda bunun "Texidor sendromu" isimli bir şeye benzer olduğunu fark ettim. Bahsettiğim konu.

Aynısını yaşamıştım 3-4 sene önce. Ben arada bayılıyodum ek olarak. Bi kaç ilaç verdiler kullandım bir ay falan 2-3 senedir sıkıntı yoktu şu sıralar yeniden başladı ama benim kaydımı enfeksiyon yerine yanlışlıkla kalp krizi olarak geçtikleri için bir daha gitmem bu sefer öldü falan yazarlar mazallah

Aynısını yaşamıştım 3-4 sene önce. Ben arada bayılıyordum ek olarak. Birkaç ilaç verdiler kullandım bir ay falan 2-3 senedir sıkıntı yoktu şu sıralar yeniden başladı ama benim kaydımı enfeksiyon yerine yanlışlıkla kalp krizi olarak geçtikleri için bir daha gitmem bu sefer öldü falan yazarlar mazallah

Bende müsait olduğum zaman bir gün doktora gideceğim, çok dikkatimi dağıtıyor. Umarım hap ile çözülecek bir iş değildir, hap yutamıyorum.

Nefes alma ile azalıyor.
Kısa süreli.
Kalpten ziyade akciğer durumu olma ihtimali de var.
İlk iş kardiyoloji görün. EKG ve film çekilir. Hoca bakar.
Bu aralar nefes sorunu yaşıyor musun? Hele ki hareket edince.

Nefes alma ile azalıyor.
Kısa süreli.
Kalpten ziyade akciğer durumu olma ihtimali de var.
İlk iş kardiyoloji görün. EKG ve film çekilir. Hoca bakar.
Bu aralar nefes sorunu yaşıyor musun? Hele ki hareket edince.

Yok herhangi bir nefes sorunu yok. Sadece hafif keskin agrilar oluyor.
Göğüste yaşadığımdan daha fazla acı veren ağrılar olmaya başladı. Yarın doktora görünmeyi planlıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı