Nefes alırken sağ göğüste ağrı

Benim tanıdığım birinde buna benzer bir sorun olmuştu apandisitti herhalde, hafife aldı ve 3-4 defa ağrı kesici almıştı doktora götürelim demiştim. Bu hadiseden 2-2,5 saat gözleri kapandı ve artık.... O yüzden bir sürü sebebi olabilir ama erkenden bir doktora görünün.
Allah rahmet eylesin. Öneri için sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir video görmüştüm. Aynı belirtiler şu an bende de var. 5-6 senedir yaşıyorum bu olayı. Hatta çok ağrıdığı için kalp doktoruna, göğüs hastalıklarına gittim ancak bir sonuç çıkmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir video görmüştüm. Aynı belirtiler şuan bende de var. 5-6 senedir yaşıyorum bu olayı. Hatta çok ağrıdığı için kalp doktoruna, göğüs hastalıklarına gittim ancak bir sonuç çıkmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama ağrı benim sağ göğsümde.

Röntgen çekilip bir kontrol ettirebilirsin bir dahiliye pol.'de. Tahmini söylediklerine göre kas kaynaklı da bir problem olabilir, sigara kaynaklı da olabilir, safra kesesi taşı da olabilir.
Kısaca röntgen şart yakın zamanda yaptırmadıysan. Sigara da kullanma demiyorum bir neden buluyor her içen en azından azaltın git gide.

Geri
Yukarı