Sol kulaklıktan ses gelmiyor

Wesley_Sneijder

Hectopat
Yer
Florya Metin Oktay Tesisleri
Daha fazla  
Merhaba. Kulaklığımı koltuğun üzerine bırakmıştım sol kulaklıktan ses geliyordu, kardeşim görmemiş kulaklığı üstüne yastık koyup ayağını uzatmış. 1 saat geçti kulaklığı yeniden kullanmak için aldığımda bilgisayardan sol kulaklıktan hiç ses gelmiyor. Görünürde bir sıkıntı görülmüyor.

Merhaba. Kulaklığımı koltuğun üzerine bırakmıştım sol kulaklıktan ses geliyordu, kardeşim görmemiş kulaklığı üstüne yastık koyup ayağını uzatmış. 1 saat geçti kulaklığı yeniden kullanmak için aldığımda bilgisayardan sol kulaklıktan hiç ses gelmiyor. Görünürde bir sıkıntı görülmüyor.
Benzeri bana oldu koltuğa bıraktım kura gittim geldim bozuktu koltuğun rasına sıkışmiş.Bozulmuştur kulaklığınız.

Başka cihazlarda denediniz mi?

Bilgisayar ile telefon arasında fark edeceğini düşünmediğim için denemedim. Denerim şimdi.

Benzeri bana oldu koltuğa bıraktım kura gittim geldim bozuktu koltuğun rasına sıkışmiş. Bozulmuştur kulaklığınız.

Bir sebebi yok ki ama bozulması için.

Telefonda da çalışmıyor. Bozulmuş sanırım. Telefoncuya veya elektrikçiye versem tamir edebilir mi?

Son düzenleme:
Bilgisayar ile telefon arasında fark edeceğini düşünmediğim için denemedim. Denerim şimdi.

Telefonda da çalışmıyor. Bozulmuş sanırım. Telefoncuya veya elektrikçiye versem tamir edebilir mi?
Tamir ederler.Hocam kulajsız kaliyeli,orjinal değilse eb saçma şeyden bozulur.

Hocam yazdığım yazıda türkçe ölmus.Dediğim şuydu kalitesiz orjinal olmayan kulaklık ise en saçma şeyden bozulur.

Geri
Yukarı