Sol kulakta çınlama

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim sol kulağımda bir çınlama var. Aslında çınlama demeyelim de sanki kulağımın içine sinek girmiş, kanat çırpıyor ve ben de o sesleri duyuyorum ve bu ses önceden bende hiç yoktu. Bugünden itibaren olmaya başladı. Sizce kulağımda sinek vs. var mıdır? Varsa doktora gidip çıkarttırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, benim sol kulağımda bir çınlama var. Aslında çınlama demeyelim de sanki kulağımın içine sinek girmiş, kanat çırpıyor ve ben de o sesleri duyuyorum ve bu ses önceden bende hiç yoktu. Bugünden itibaren olmaya başladı. Sizce kulağımda sinek vs. var mıdır? Varsa doktora gidip çıkarttırabilir miyim?

Aynı durum bende de oluyordu. Kulağına su kaçmıştır diyorlardı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gece geç yatma ve uykusuzluk, yorgunluk, şekerli ve şekersiz gazlı içecekler çok tüketiyorsan kulak çınlaması yapabiliyormuş.

Son düzenleme:
Kulak çınlamasının birçok sebebi vardır. Başka bir şikayetin mevcut mu? Ayrıca tuzu azaltmalısın. Tuz kulak taşlarını etkiler ve o da kulak çınlaması yapabilir.

Geri
Yukarı