Sol meme ucuna değince kemik gibi bir şey hissediyorum

Uranhay

Kilopat
Süper Moderatör
Yer
Türkiye
Arkadaşlar bugün fark ettim. Sol meme ucuma dokununca kemik gibi bir şey olduğunu hissedebiliyorum. Sağda da var ama o fazla hissedilmiyor, sanki daha altta gibi sağdaki. Ve solda hissettiğim şeyi hareket ettirebildiğimi düşünüyorum, çünkü öyle hissediyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Yarın doktora gideceğim ve ağrı var hafiften.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de 4 sene evvel oldu. Ergenlik başlangıcı hiiiiç merak etme. Bir ara iyice kafaya takmıştım jinekomasti miyim diye fakat öyle bir şey değilmiş. Zamanla geçiyor. Bazen öbür tarafta da olur. Zaman zaman şiştiğini fark edersin.

Fazla kilo almamaya, dengeli beslenmeye çalışın. Eğer fazla rahatsız ederse doktora görünün, meme büyümesi özgüveni etkileyen bir şey çünkü erkeklerde.

Bana da 7. sınıfa giderken aynı böyle olmuştu. Hatta yaşlı bir akrabamız meme uçlarında sertleşme var mı diye sormuştu da ben nerden bildi diye çok utanmıştım. Üzülme geçiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı