Sol testis sağ testisten büyük

drogbaformalı

Decapat
Sol testisim sağ testisimden büyük bazen eşitleniyormuş gibi oluyor fakat o bölgem terleyince sol testisim kendini bayağı aşağı salıyor ve bayağı büyüyor. İnternetten araştırdım kanser olasılığı vs gibi kötü şeyler olabilirmiş.

Belirtileri testis ağrısı peniste boyut farkı.

Testislerim pek ağrımasa da çok nadir ağrır ben masturbasyon yaptığımdan dolayı sanardım belki de öyledir bilmiyorum ama benim bunu aileme söylemem lazım ama söyleyemem doktora gitsem beni tek muayene edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Azarlar gibi cevap vermenize gerek yok. Konu sahibi de zaten konuyu sağlık bölümüne açmış ve kendi de doktora gitme konusunda düşüncesini de belirtmiş.
Bir hemşire olarak anatomik de olabilir yada bir rahatsızlıktan da olabilir. Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama ailenizle durumu paylaşabilirsiniz. Sonra da doktora tek veya yine ailenizle gidebilirsiniz. Geçmiş olsun. 🙂

Sol testisim sağ testisimden büyük bazen eşitleniyormuş gibi oluyor fakat o bölgem terleyince sol testisim kendini bayağı aşağı salıyor ve bayağı büyüyor. İnternetten araştırdım kanser olasılığı vs gibi kötü şeyler olabilirmiş.

Testislerim pek ağrımasa da çok nadir ağrır ben masturbasyon yaptığımdan dolayı sanardım belki de öyledir bilmiyorum ama benim bunu aileme söylemem lazım ama söyleyemem doktora gitsem beni tek muayene edebilir mi?
Hocam böyle olmuyor foto at. 😅

Hiç ablan veya abin yok mu? Abi olursa daha iyi olurda anlat ona randevu aĺın. Sonrasında ailene anlatmak bu kadar zor ise gezmeye gidiyoruz dersin. Abimle.

Abiye ve aileye anlatılamaz emin ol :D en azından benimkilere.
Arkadaşım yeter be. İyice kızlar soruyor adlı siteye döndü burası. Biz ne bilelim neden senin sağ topun sol topundan büyük. Üroloji doktoruna gitmek bu kadar zor olmamalı lütfen ya.

Kanka ailemi tanısan emin ol böyle konuşmazsın ;)
Demek sol elle çekiyorsun ha 😁 şaka maka tek muayene eder bence.

Veli olmadan edilir mi yaş 18 olmadı daha .d
Azarlar gibi cevap vermenize gerek yok. Konu sahibi de zaten konuyu sağlık bölümüne açmış ve kendi de doktora gitme konusunda düşüncesini de belirtmiş.
Bir hemşire olarak anatomik de olabilir ya da bir rahatsızlıktan da olabilir. Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama ailenizle durumu paylaşabilirsiniz. Sonra da doktora tek veya yine ailenizle gidebilirsiniz. Geçmiş olsun. 🙂

Ailemle paylaşamam maalesef şimdi paylaşsam teyze, dayı, amca, emmi oğlu vs. Her yere duyrulur.
Benim doktorla 1V1 görüşmem lazım böyle bir şey mümkün mü veli olması gerekli diye düşünüyorum ama?

Arkadaşlar şaka maka bir yana ciddi cevaplar verin ağlanıcak halime gülüyorum sizin yüzünüzden :=(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı