Testisten gelen kan

Okurken böyle oldum. Arkadaşım hemen bir doktora danış. Buradan alacağın bilgiler çok sınırlı, aramızda doktor yok ise, üstelik doktorun seni görmesi ve anlatman gerek. Zaman kaybetmeyi göze alma.
yemekev-tuyler-5.jpg

Öhm öhm. Hocam bu kadar açıktan söylemesek? (Evet. Oradan)
Testislerinde agrı yoksa pek bisey olmaz gibime geliyor. Sen yinede doktora gorun.
[/QUOTE]
Hocam en fazla 2 dakika doktordan çıktım. Şarzım %1 olduğu için daha sonra yazacağın mesajlara bakamayabilirim. Doktor sorun yok.
Testislerinde agrı yoksa pek bisey olmaz gibime geliyor. Sen yinede doktora gorun.
[/QUOTE]
Hocam doktordan geldim. "Bir sorun yok. Rahat edebilirsin. Ama eğer tekrar olursa o zaman sorun vardır; tekrar gel" dedi. Şu an rahatım. Bu neden oldu diye sordum. Anlık darbe yüzünden dedi. Teşekkür ederim yardımın için. Bu arada bir hata oldu galiba yazdıklarım yanıtla sekmesinde değil gibi görünüyor.
[/QUOTE]
Hocam en fazla 2 dakika doktordan çıktım. Şarzım %1 olduğu için daha sonra yazacağın mesajlara bakamayabilirim. Doktor sorun yok.
[/QUOTE]
Hocam doktordan geldim. "Bir sorun yok. Rahat edebilirsin. Ama eğer tekrar olursa o zaman sorun vardır; tekrar gel" dedi. Şu an rahatım. Bu neden oldu diye sordum. Anlık darbe yüzünden dedi. Teşekkür ederim yardımın için. Bu arada bir hata oldu galiba yazdıklarım yanıtla sekmesinde değil gibi görünüyor.
@Unkownsoldier ; Bir hata oldu sanırım. Cevapla bölümündekiler bozuldu. (3 kere tekrar yazılmış ve Quete tarzı şeyler yazıyor) Kısaca sorunum çözüldü. Birdaha olursa tekrar gel dedi kısaca. Teşekkür ederim yardımın için. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı